Abdominal Radyoloji Esaslar

  Fiyat:
  937,00 TL
  İndirimli Fiyat (%20,1) :
  749,00 TL
  Kazancınız 188,00 TL
  Havale / EFT:
  734,02 TL
  Abdominal radyoloji pratiğinde çok önemli olan ana noktalarda uzmanlaşın!

  Bu verimli öğrenme aracı klinik rotasyonlarda asistanların bilmesi gereken herşeyi kapsayarak bu zaruri bilgileri pratik ve yüksek verimli bir formatta parmak uçlarınıza getirmektedir. Öğrenim hedefleri, özet noktalar, ayırıcı tanı tabloları ve çoktan seçmeli sorular etkin çalışmayı kolaylaştırıyor. 800’den fazla muhteşem illüstrasyon alanın en önemlilerini –gastrointestinal görüntülemede görülen  çok çeşitli patolojileri anlamak için gerekli olan hayati bilgiyi- öne çıkarmaktadır.

  Radyografi, floroskopi, enine-kesit görüntüleme modaliteleri, baryum çalışmaları, MR görüntüleme, ve daha fazlasını kapsayan detaylı görüntüleme çalışmaları, Gİ traktı etkileyen patolojilere özlü rehberlik yapmaktadır.
  Radyolojideki son gelişmeler alanlarında iyi tanınmış uzmanlarca tartışılmakta,radyolojinin erken tanı, teşhis, triyaj ve tedavideki rolünde sizi güncel tutmaktadır.
  Baryum çalışmaları, özofagus, mide, duodenum, ince barsak, kalın barsak, appendiks, periton, karaciğer, safra kesesi, safra yolları, pankreas ve dalak  dahil gastrointestinal radyolojideki her önemli alanı kapsamaktadır.
  Her bölümdeki öğrenim hedefleri çalışmanıza odaklanmanıza yardımcı olur. Daha derin ve detaylı  bir öğrenim için referanslar verilmiştir ve kitabın sonunda bütün bir kendi kendini değerlendirme sınavı mevcuttur.
  Yaklaşık 200 adet çoktan seçmeli soru, hepsi güncel sertifikasyon sınavları ile uyumlu olup önemli konseptleri pekiştirerek  kendi kendine değerlendirmeyi kolaylaştırır.

  Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi
  ISBN: 9786059615143
  Sayfa Sayısı: 304
  Editör(ler): Ajay K. Singh
  Çeviri Editörü: Prof. Dr. Murat Danacı
  Dil: Türkçe
  Basım Yılı: 2017
  Baskı Sayısı: 1. Baskı
  Ebat: 19,5x27,5 cm
  Kapak / Cilt: Sert Kapak
  Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786059615143
  MarkaDünya Kitabevi
  Stok DurumuVar
  9786059615143

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.