• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi AB'de Yenilenebilir Enerji İkili Elektrik Tedarik Sözleşmeleri (PPA'lar) ve AB Uyum Sürecinde Türkiye'deki İlgili Mevzuatlara Entegrasyonu

   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,8) :
   80,00 TL
   Kazancınız 15,00 TL
   Havale / EFT:
   78,40 TL
   “AB’de Yenilenebilir Enerji İkili Elektrik Tedarik Sözleşmeleri (PPA’lar) ve AB Uyum Sürecinde Türkiye’deki İlgili Mevzuatlara Entegrasyonu” başlıklı elinizde bulunan bu kaynakta her türlü iddiadan uzak olarak elverdiğince Avrupa Birliği’nde ikili elektrik tedarik sözleşmeleri olan PPA modelleri ve bu modellerin Avrupa Birliği’ne uyum sürecinde Türkiye’deki ilgili mevzuatlara entegrasyonu incelenmiştir. Aynı zamanda PPA’larin Türkiye’deki ilgili mevzuata entegrasyonun sosyoekonomik gereklilikleri ile birlikte Türkiye’nin ekonomik büyümesine ve enerji transformasyonuna katkıları da belirtilmeye çalışılmıştır.

   Yenilenebilir ve yenilenemez enerjinin kullanılmasını düzenleyen enerji hukuku alanında ülkemizde başvurulacak kaynak sayısı yok denecek kadar azdır. Oldukça güncel bir konu olan enerji ile ilgili salt bu konuyu ele alan eserlerin az olması beni bu çalışmaya yöneltmiştir. Takdir edilmelidir ki, benzer bir kaynağın hazırlanması birçok zorlukları da beraberinde getirmektedir. AB içtihatlarının tek tek irdelenerek ülkemiz mevzuatına entegrasyonunun incelenmesi oldukça yorucu ve fakat keyifli bir uğraş olduğu düşüncesindeyim.

   Barkod : 9786258092288

   Yayın Tarihi : 2022 Mart

   Kapak Türü : Karton Kapaklı

   Kağıt Türü : Sarı Kitap Kağıdı

   Baskı Sayısı : 1

   Sayfa Sayısı : 207

   Ebat : 16x23,5

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Ekler :

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786258092288
   MarkaAdalet Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786258092288

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.