Adalet Yayınevi Açıklamalı İçtihatlı İnfaz Hukuku El Kitabı Feridun Yetgin

  İnfaz Hukuku alanında kitap macerasına başladığım zamandan bu zamana kadar geçen sürede kitabımın beşinci baskısına ulaşmış bulunmaktayım. Bana kitabımın ilk baskısından sonra kısa aralıklarla ve fazla adetlerde diğer baskıları da çıkaracağım söylense, herhalde buna pek itibar etmezdim.

  Kitabımın her bir baskısının herkes tarafından benimsenmesi, taktir edilmesi ve talep görmesi yazar olarak ayrı bir gurur kaynağıymış. Cumhuriyet savcılığı veya hakimliğe atanıpta, güzel Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan meslektaşlarıma ufacıkta olsa katkım olduysa, ne mutlu bana.

  Kitabımın bu baskısında, 7242 sayılı Yasanın yürürlüğe girdiği tarihten bu zamana kadar geçen süre zarfında pek çok konuda, uygulamada yerleşen ya da halen en çok tereddüt oluşturan hususlar, mevzuat ve en güncel Yargıtay içtihatları kapsamında ayrıntıları ile ele alınmıştır.

  Yasa değişiklikleri sebebiyle artık uygulanma kabiliyetini yitiren ve güncelliği kalmayan konular ile Yargıtay içtihatları çıkartılmış, en güncel Yargıtay içtihatları eklenerek anlatılan konularla uyum sağlanmıştır. 

  Barkod : 9786052641064

  Yayın Tarihi : 2023 Ocak

  Kapak Türü : Ciltli

  Kağıt Türü : I.Hamur

  Baskı Sayısı : 5

  Sayfa Sayısı : 1359

  Ebat : 14x20

  Takım :

  Dili : Türkçe

  Ekler :
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786052641064
  MarkaAdalet Yayınları
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  9786052641064

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.