Adalet Yayınevi Kamulaştırmasız El Atma Davaları + Kamulaştırma Davaları (2 Kitap Kampanya)

  Fiyat:
  717,00 TL
  İndirimli Fiyat (%16,5) :
  599,00 TL
  Kazancınız 118,00 TL
  Havale / EFT:
  587,02 TL
  Kargo Bedava
  1. Kitap (Kamulaştırmasız El Atma Davaları)
  Erzurum Barosu Avukatlarından Sayın Turan Çınar’ın “Kamulaştırma Davaları ve Kamulaştırmasız El Atma Davaları” ismiyle iki cilt olarak baskıya hazırlanan, başta hukuk çevrelerinin olmak üzere kamuoyunda önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan eseri uygulamacıların istifadesine sunulmuştur.

  Uzun, titiz ve yorucu bir çalışmanın sonucunda hazırlanan bu eserin birinci baskısı tahminlerin üzerinde yoğun bir talep görmüş, kısa sürede tükenmiş ve yeni baskılarının yapılmasını zorunlu hale getirmiştir. İkinci basımda eser yeniden gözden geçirilmiş, yargısal ve doktriner görüşlere daha çok yer verilmiş, daha hacimli hale getirilmiş ve iki cilt halinde daha küçük boyutla okuyucunun hizmetine sunulmuştur.

  4650 sayılı yasa ile getirilen değişiklikler doğrultusunda en son çıkan yeni Yargıtay içtihatları büyük bir titizlikle taranarak kitaplarda yerini almıştır. Bu eser; akademisyenlerin, hakimlerin, avukatların ve konuya ilgi duyanların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılayacak niteliktedir.

  Eserlerin yalın ve anlaşılır bir dille kaleme alınması; bu alanla ilgili bütün kuruluşların ve şahısların kolayca faydalanmalarına imkan verici niteliktedir.

   

  2. Kitap (Kamulaştırma Davaları)
  Erzurum Barosu Avukatlarından Sayın Turan Çınar’ın “Kamulaştırma Davaları ve Kamulaştırmasız El Atma” ismiyle iki ayrı kitap olarak baskıya hazırlanan başta hukuk çevrelerinin olmak üzere kamuoyunda önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan eseri uygulamacıların istifadesine sunulmuştur.

  Uzun, titiz ve yorucu bir çalışmanın sonucunda hazırlanan bu eserin birinci baskısı tahminlerin üzerinde yoğun bir talep görmüş, kısa sürede tükenmiş ve yeni baskılarının yapılmasını zorunlu hale getirmiştir. İkinci basımda eser yeniden gözden geçirilmiş, yargısal ve doktriner görüşlere daha çok yer verilmiş, daha hacimli hale getirilmiş ve iki kitap halinde daha küçük boyutla okuyucunun hizmetine sunulmuştur.

  4650 sayılı yasa ile getirilen değişiklikler doğrultusunda en son çıkan yeni Yargıtay içtihatları büyük bir titizlikle taranarak kitaplarda yerini almıştır. Bu eser; akademisyenlerin, hakimlerin, avukatların ve konuya ilgi duyanların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılayacak niteliktedir.

  Eserin yalın ve anlaşılır bir dille kaleme alınması, bu alanla ilgili bütün kuruluşların ve şahısların kolayca faydalanmalarına imkan verici niteliktedir.

  Barkod : 9786257467087

  Yayın Tarihi : 2022 Ağustos

  Kapak Türü : Karton Kapaklı+Ciltli

  Kağıt Türü : I.Hamur

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 2228

  Ebat : 16x23,5

  Takım : 2 Kitap

  Dili : Türkçe

  Ekler :

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu97862574670872
  MarkaAdalet Yayınları
  Stok DurumuVar
  97862574670872

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.