• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınevi Uzman Gözüyle Patent ve Faydalı Modelden Kaynaklanan Uyuşmazlıklar Ali Rıza Köker

   Adalet Yayınevi Uzman Gözüyle Patent ve Faydalı Modelden Kaynaklanan Uyuşmazlıklar Ali Rıza Köker
   Görsel 1
   Fiyat:
   180,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15) :
   153,00 TL
   Kazancınız 27,00 TL
   Havale / EFT:
   149,94 TL
   153.00 www.tercihkitabevi.com
   Kargo Bedava

   2020 yılı Kasım ayında sizlerle buluşturduğumuz kitabımızın ilk baskısının göstermiş olduğunuz ilgi neticesinde kısa bir süre içinde tükenmesi bizleri son derece memnun etmiştir. Kitabın yayınlandığı ilk günden itibaren tanıdık - tanımadık tüm patent sevdalılarından gelen geri bildirimler doğru yolda bir adım attığımız konusunda bizler için bir önemli bir bilgi ve gelecek için ciddi motivasyon kaynağı olmuştur. İlk baskıda da belirtmiş olduğumuz gibi bizler gönül verdiğimiz patent sisteminin mevcut eksikliklerini yıllarca yaşayarak gözlemlemiş bireyler olarak, bu alandaki bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak ve sistemin daha da gelişmesini sağlamak için tüm patent sevdalılarının bilgilerini paylaşması noktasında öncülük yapmak istedik. Nitekim gözlemlerimiz ve sizlerin geri bildirimleriniz bizlere bu konuda başarılı olduğumuzu hissettirmiştir. Kitabımız vesileyle gerçekleşen yeni tanışmalar da bizler için önemli bir kazanımdır. Bu nedenle bir kez daha kitabımıza göstermiş olduğunuz ilgili için teşekkürü borç biliriz.
   Kitabın ikinci baskısı genel olarak maddi hatalardan kaynaklanan düzeltmeler ve siz kıymetli okuyucularımızın görüş ve önerileri doğrultusunda mevcut konuların bazılarına ilişkin ek açıklamalar içermektedir. Bu noktada bizlere katkı sağlayan ve desteğini her daim hissettiğimiz dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.
   Bizler göstermiş olduğunuz bu ilgiye layık olmak ve patent sistemine katkı sağlamak üzere çalışmalarımıza aralıksız devam etme kararlılığındayız.

   Barkod : 
   9786257595117

   Yayın Tarihi : 2021 Haziran

   Kapak Türü : Ciltli

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 2

   Sayfa Sayısı : 664

   Ebat : 17x25

   Takım :

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257595117
   MarkaAdalet Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257595117

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.