• Tüm Kategoriler
  • Adalet Yayınları Dolandırıcılık,Sahtecilik ve Güveni Kötüye Kullanma Suçları Şerhi (Mustafa Atalan)

   Adalet Yayınları Dolandırıcılık,Sahtecilik ve Güveni Kötüye Kullanma Suçları Şerhi (Mustafa Atalan)
   Görsel 1
   Fiyat:
   235,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15) :
   199,75 TL
   Kazancınız 35,25 TL
   Havale / EFT:
   195,76 TL
   199.75 www.tercihkitabevi.com
   Dolandırıcılık, Sahtecilik ve Güveni Kötüye Kullanma Suçları Şerhi isimli kitabımızın ikinci baskısının gösterilen büyük bir teveccüh sonucu ve kısa bir süre içerisinde tükenmiş olması nedeniyle genişletilmiş ve güncelleştirilmiş üçüncü baskısını istifadelerinize sunmaktayım.

   Hazırladığım bu kitap; dolandırıcılık, sahtecilik ve güveni kötüye kullanma suçları ile bağlantılı diğer suçlar konusunda; kapsam, derinlik, uygulama genişliği ve içtihat yoğunluğu bakımından bugüne kadar yazılmış en detaylı eserlerden biri olarak ortaya çıkmaktadır.

   Üçüncü baskıda, önceki baskıların da üzerine çıkılarak, konuların daha geniş şekilde ele alınması sağlanmış, zamanla gelişen içtihatlar detaylandırılmış, tüm yönleriyle, analiz ve çözüm bulma odaklı bir yöntem geliştirilerek, uygulamadaki bütün sorunlara kaynaklık etme hedefi amaçlanmıştır. 6114 sayılı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun ve 7188 sayılı Kanun hükümleri ile bağlantılı diğer özel yasalar ve yapılan yasa değişiklikleri detaylı olarak ele alınmış, bütün konular ve açıklamalar, daha yoğun bir şekilde işlenerek, kitaptaki bilgi ve açıklama yoğunluğu en üst düzeye çıkartılmıştır.
   Teknik Özellikler
   Sayfa Sayısı:1233
   Boyut:17x25
   Kapak Türü:Ciltli
   Baskı:3
   Basım Tarihi:2020 Şubat
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053009658
   MarkaAdalet Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786053009658

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.