• Tüm Kategoriler
  • A'dan Z'ye Endometriozis ve Adenomyozis Engin Oral, Hale Göksever Çelik Güneş Tıp Kitabevi

   Fiyat:
   319,00 TL
   Havale / EFT:
   312,62 TL
   Şu an elinizde tuttuğunuz bu kitapta ülkemizde endometriozis konusunda çok deneyimli birçok kıymetli tıbbi otörün katkı vermesi ile ortaya çıkmıştır.

   Kitabın bölümlerine bakıldığında ne kadar detaylı ve okuyucuya ne kadar fayda sağlayacağı da aşikardır.

   Bu kitabın en önemli farklılıklarından biri de sadece çok detaylı ve birçok konuyu içermesi değil, aynı zamanda orijinal Türkçe bir eser olmasıdır.

   Bu kitabın bölümlerinin konularına karar verilirken, kitabın adından da anlaşıldığı üzere endometriozis ve kardeşi olan adenomyozis hastalığıyla ilgili her ayrıntıya güncel bilgiler ışığında yer verilmeye çalışılmış ve detayları Türkiye’den ve yurtdışından bu konuda çok yetkin hekimler tarafından yazılmış. Ve mesleğinin henüz baharında olup endometriozise gönül verme yolunda ilerleyen genç hekimlere de söz hakkı verilmiştir.
   Genel tanımlamaları, etiyopatogenezi, tanısal yaklaşımlarını, tedavi opsiyonlarını bölümlere ayırarak farklı bir bakış açısıyla konuyu en derinlemesine irdelenen bu kitap mükemmel bir başucu kitabıdır ve bu alanla ilgilenenlerin akademik ve klinik başarılara katkısağlayacaktır.

   Stok Kodu
   9789752778788
   Boyut
   16 x 24
   Sayfa Sayısı
   642
   Basım Yeri
   Ankara
   Basım Tarihi
   2022
   Kağıt Türü
   Kuşe - Renkli
   Dili
   Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752778788
   MarkaGüneş Tıp
   Stok DurumuVar
   9789752778788

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.