• Tüm Kategoriler
  • Adeziv Köprüler ve Klinik Uygulamalar

   Fiyat:
   195,00 TL
   Havale / EFT:
   191,10 TL
   Umarım bir ekip olarak yazdığımız bu kitap tüm diş hekimlerine ve öğrencilerimize yararlı olur.
   Dostum Özlemin bir yazısı çok hoşuma gitti ve kitabıma bu yazı ile başlamak istiyorum.
   Emeği geçen ve desteğini bizden esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürler sevgi ile...
   Prof. Dr. Şebnem Eskimez
   Paylaşmak, bildiğini...
   Paylaşmak, yaşamı...
   Paylaşmak, sevgiyi...
   Yani tek gerçek olan BİZ'İ paylaşmak...
   Kitap yazmak; hayatınızın kontrolünüzü elinizde tutmak, yaptığınız her şeyi paylaşmak,"ben bunları yazabilecek kadar eğitim, öğretim ve tecrübeye sahibim" diyebilmektir bir anlamda da.
   Büyük bir sorumluluktur okuyana karşı. Öğretme ve paylaşma içgüdüsü ile büyüme isteğidir, yaratma ve yaşatma isteğidir başka bir anlamda da.
   "Bir insanın kendine faydası dokunmadan bir başkasına faydası olamayacağı, bu yaşamın en güzel kurallarından biridir." Der Ralph Waldo Emerson...
   İşte Şebnem Eskimez'in kendi yaşamı ve yaşam amacını, keşfetme arzusunu, belki de en iyi anlatan kelimelerdir bunlar. O'nun yüksek farkındalığı ile yaptığı şey, yeteneği sentezleyici yapısı ve danışman olmasıdır. İnsanlara yani tüm yaşama karşı saf sevgiyle, her zaman ve herkese karşı yaptığı şeydir aslında sıradan olan.
   İnsanlara şans tanınan ortamlar yaratmak ve yaratırken sevmek, yapılanı sevmek; en büyük hedefi olmuştur hep.
   İnsanlardan beklediği şeyin, ilk olarak her zaman on katını vermeyi bilen bir insan olarak O, minnettarlık duyduğu için mükemmelleşen ve sonuç olarak hep mükemmel şeyler çeken bir insandır.
   Hepimizi eşi benzeri olmayan ve de sevgi dolu yaşam amaçlarımıza yönlendiren müthiş bir güç var içimizde aslında.
   Eğer içimizdeki o hoş sese hep kulak verebilirsek, yalnızca birbirimiz için yaşamayı becerebilirsek, bir bütünün yalnızca sevgiyle birbirine bağlı parçaları olarak nerede yaşarsak yaşayalım, aslında "BİZ" için yaşadığımızı bilebiliriz. "BİZ" değerli olan her şeyi birlikte yaratıyoruz.
   Uzun yıllar sonra Diyarbakır'da yeniden bulduğumda O'nu, yaşadığı her ortama yaydığı sonsuz, doğal enerjisi ve verdiği güvenle kök salmıştı nice yaşamlara.
   Ben bir bilim adamı değilim, bu kitabın içinde yazılanları analiz edebilecek bir öğrenimim de yok dişhekimliği alanında, ama bili-yorum ki O'nun, takımı ile birlikte, yıllardır yaptığı çalışmaları sunduğu çok güzel ve özel bir eser bu kitap. Çünkü biliyorum ki bilgiye dönmüş veri, yaşama ve uygulamalara dönmüş bilginin, hak edilen kaliteli yaşama dönüşmesi için, tek bir gerçekle birleştirilerek sunuluyor sizlere bu kitapta; öz sevgiyle.
   Ve mucize budur işte, sevgiyle gerçek yaşamın kendisine dokunabilmek!..
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058985612
   MarkaQuintessence
   Stok DurumuVar
   9786058985612

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.