• Tüm Kategoriler
  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi-Abubekir Harorlı

   Fiyat:
   420,00 TL
   Havale / EFT:
   411,60 TL
   Görüntüleme yöntemlerinde yaşanan yenilikler ve bunların dişhekimliğine yansımaları sonucunda, dişhekimliği radyolojisi son yıllarda büyük gelişmeler gösterdi.
   Dişhekimliği radyolojisindeki bu gelişme ve yenilikler süreli yayınlarla takip edilmektedir. Bu değişim ve gelişmelere ek olarak öğrencilerimize klasik bilgilerin de verilmesi gerekir.
   Bu kitap, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi uzmanlık ve doktora öğrencileri ile dişhekimliği eğitimi alan öğrencilerimize dişhekimliği radyolojisindeki temel bilgileri vermek amacı ile hazırlandı.
   Kitapta yer alan konular, anabilim dalı öğretim üyeleri tarafından fakültemizde Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi dersinde anlatılan konuları içermektedir.
   Kitap hazırlanırken, 2001 yılında Doç. Dr. A. Berhan YILMAZ ve Yrd. Doç. Dr. H. Murat AKGUL'le birlikte çıkardığımız "Radyolojide Temel Kavramlar ve Radyodiagnostik" kitabı ile 2006 yılında Doç. Dr. H. Murat AKGÜL ve Yrd. Doç. Dr. Saadettin DAGISTANTa çıkardığımız "Dişhekimliği Radyolojisi'' kitapları temel kaynak olarak alındı.
   Kitabın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretim üyesi arkadaşlarıma, resimlerin çekimini yapan Doç. Dr. M. Akif SÜMBÜLLÜ ve şekillerin çizimini gerçekleştiren Doç. Dr. Taner ARABACI'ya ayrıca çene ve yüz travmaları konusundaki çalışmalarından faydalandığım Prof. Dr. Metin GÜNGÖRMÜŞ'e teşekkür ederim.


   Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
   Yayım Tarihi11/2014
   EditörProf. Dr. Abubekir Harorlı
   Yazar-
   YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
   ISBN9786053350804
   Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 594 Sayfa
   Baskı Sayısı1
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053350804
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053350804

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.