Ağız ve Çene Yüz Cerrahisi Atlası Hakan H. Tüz İsmail Doruk Koçyiğit

  Fiyat:
  2.500,00 TL
  İndirimli Fiyat (%10) :
  2.250,00 TL
  Kazancınız 250,00 TL
  Havale / EFT:
  2.205,00 TL
  Ağız ve Çene Cerrahi Atlası, baş ve boyun rekonstrüktif cerrahisi ve yüz estetik cerrahisi İle ağızve çene-yüz cerrahisinin temel yönlerini kapsayan, yenilikçi, multidisipliner, çağdaş bir cerrahiatlastır. Atlas metni, özellikle cerrahi yöntem üzerinde durmak amacıyla yüksek çözünürlüklürenkli çizim ve resimler ile desteklenerek oluşturulmuştur. Bölümler alanının uzmanları tarafındanyazılmıştır ve işlemlerin endikasyonları, kontrendikasyonları, ilgili anatomi, yöntem, postoperatifyönetim, komplikasyonlar ve anahtar noktalar ile ilgili yüksek verimli bilgi sağlamak içintasarlanmıştır. Her bölüm, insizyonlokasyonları, anatomik diseksiyon düzlemleri, prosedürdekiana adımlar, radyografi bulguları ve ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar gibi ilgili prosedüraktaran ayrıntılı bir vaka raporu ile sonlanmaktadır.

       Cerrahi prosedürler; dentoalveoler ve implant cerrahisi, odontojenik baş ve boyunenfeksiyonları, çene-yüz travma cerrahisi, ortognatik ve kranyofasiyal cerrahi,temporomandibular eklem cerrahisi, yüz kozmetik cerrahisi ile patoloji ve rekonstrüktifcerrahiiçeren bölümler halinde organize edilmiştir.

       Kısa ve kapsamlı metin ve 1000'den fazla renkli klinik illüstrasyon ve görüntü ile vakaraporlarının kombinasyonu, Ağız ve Çene-Yüz Cerrahi Atlası'nı tüm ağız ve çene-yüz cerrahları,baş boyun cerrahları ve yüz plastik cerrahları için önemli bir referans ve asistan eğitimi ilesertifikasyon sınavları için temel kaynak haline getirmiştir.

  Yayın Evi: Kongre Kitabevi
  ISBN: 9786058050907
  Sayfa Sayısı: 553
  Dil: Türkçe
  Yazar: Robert M. Laughlin, Christopher J. Haggerty
  Çeviri Editörü: Prof. Dr. Hakan H. Tüz, Prof. Dr. İsmail Doruk Koçyiğit, Doç. Dr. Fatih Mehmet Coşkunses
  Basım Yılı: 2020
  Baskı Sayısı: 1
  Ebat: 21 x 28 cm
  Kapak / Cilt: Ciltli
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786058050907
  MarkaKongre Tıp Kitabevi
  Stok DurumuVar
  9786058050907

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.