• Tüm Kategoriler
  • Ağız ve Çene Yüz Cerrahisi Atlası Hakan H. Tüz İsmail Doruk Koçyiğit

   Fiyat:
   750,00 TL
   Ağız ve Çene Cerrahi Atlası, baş ve boyun rekonstrüktif cerrahisi ve yüz estetik cerrahisi İle ağızve çene-yüz cerrahisinin temel yönlerini kapsayan, yenilikçi, multidisipliner, çağdaş bir cerrahiatlastır. Atlas metni, özellikle cerrahi yöntem üzerinde durmak amacıyla yüksek çözünürlüklürenkli çizim ve resimler ile desteklenerek oluşturulmuştur. Bölümler alanının uzmanları tarafındanyazılmıştır ve işlemlerin endikasyonları, kontrendikasyonları, ilgili anatomi, yöntem, postoperatifyönetim, komplikasyonlar ve anahtar noktalar ile ilgili yüksek verimli bilgi sağlamak içintasarlanmıştır. Her bölüm, insizyonlokasyonları, anatomik diseksiyon düzlemleri, prosedürdekiana adımlar, radyografi bulguları ve ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar gibi ilgili prosedüraktaran ayrıntılı bir vaka raporu ile sonlanmaktadır.

        Cerrahi prosedürler; dentoalveoler ve implant cerrahisi, odontojenik baş ve boyunenfeksiyonları, çene-yüz travma cerrahisi, ortognatik ve kranyofasiyal cerrahi,temporomandibular eklem cerrahisi, yüz kozmetik cerrahisi ile patoloji ve rekonstrüktifcerrahiiçeren bölümler halinde organize edilmiştir.

        Kısa ve kapsamlı metin ve 1000'den fazla renkli klinik illüstrasyon ve görüntü ile vakaraporlarının kombinasyonu, Ağız ve Çene-Yüz Cerrahi Atlası'nı tüm ağız ve çene-yüz cerrahları,baş boyun cerrahları ve yüz plastik cerrahları için önemli bir referans ve asistan eğitimi ilesertifikasyon sınavları için temel kaynak haline getirmiştir.

   Yayın Evi: Kongre Kitabevi
   ISBN: 9786058050907
   Sayfa Sayısı: 553
   Dil: Türkçe
   Yazar: Robert M. Laughlin, Christopher J. Haggerty
   Çeviri Editörü: Prof. Dr. Hakan H. Tüz, Prof. Dr. İsmail Doruk Koçyiğit, Doç. Dr. Fatih Mehmet Coşkunses
   Basım Yılı: 2020
   Baskı Sayısı: 1
   Ebat: 21 x 28 cm
   Kapak / Cilt: Ciltli
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058050907
   MarkaKongre Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786058050907

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.