Akademi Yayınları Segem Sınavına Hazırlık 2'li Set

  Fiyat:
  360,00 TL
  İndirimli Fiyat (%35,3) :
  233,00 TL
  Kazancınız 127,00 TL
  Havale / EFT:
  228,34 TL

  Segem Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı

  Sigortacılık sektörü, ülkemizde dinamik ve güçlü mali yapısı ile her geçen yıl büyümektedir. Türkiye, genç nüfus ve bu nüfusa karşın düşük sigortalılık oranı nedeniyle cazip pazar olma özelliği taşımaktadır. Sigorta şirketi sayıları ve branşları her geçen gün artarken, Türk toplumunun bu alanda daha da bilinçlenmesi; sigortacılığın sahip olduğu potansiyeli bir kez daha gözler önüne sermektedir. Sigortanın, ekonominin vazgeçilmez bir unsuru olduğu artık herkes tarafından kabul edilmektedir. Bireylerin ve kurumların gelecekleriyle ilgili endişelerini azaltan sigorta; hem daha rahat kararlar alınmasını hem de daha uzun vadeli planlar yapılabilmesini mümkün kılmaktadır.

  Sigortacılık sektöründe çalışabilmek için gerekli belgelerin alınması gerekmektedir. Bunlardan biri de Teknik Personel Yeterlilik Belgesi'dir. Sigorta ürünlerine yönelik pazarlama, bilgilendirme ve satış işlemlerinin yalnızca teknik personel tarafından yapılması esastır. Yönetmelik çerçevesinde sigortacılık kapsamına alınan faaliyet kollarında, sigorta ürünü tanıtımı ve satışı yapacak kişilerin, Teknik Personel Yeterlilik Sınavına katılımı zorunludur. İlgili yönetmelik hükümleri gereği kişilerin teknik personel olabilmesi için söz konusu sınavda başarılı olmaları gerekmektedir.

  SEGEM Konu Anlatımı kitabımız Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından yapılan Teknik Personel Yeterlilik Sınavı’na yönelik olup, Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından açıklanan sınav konularına göre hazırlanmıştır.

  ISBN:9786059048750

  Yazarlar: Şener BABUŞCU

  Baskı Yılı:2020

  Sayfa Sayısı:192

  Ebat:19X27

  Diğer Özellikler
  Stok KoduSETSegem2liSet
  MarkaAkademi Consulting
  Stok DurumuVar
  SETSegem2liSet

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.