• Tüm Kategoriler
  • Akademisyen Kitabevi Klinik Olgu Çözümleri Nefroloji

   Akademisyen Kitabevi Klinik Olgu Çözümleri Nefroloji
   Görsel 1
   Fiyat:
   100,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   80,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   Havale / EFT:
   78,40 TL
   80.00 www.tercihkitabevi.com
   KLİNİK OLGU ÇÖZÜMLERİ
    
   Klinik uygulamada yaşayacaklarınızın provasını, gerçek yaşam deneyimlerinden derlenen olgulardan oluşan ve klinik sunulara gündelik yaşamda görebileceğiniz şekilde tazeleyici bir yaklaşım getiren bu kullanımı kolay ve özgün seri ile yapın.
    
   KLİNİK OLGU ÇÖZÜMLERİ ile klinik pratikten en fazlasını öğrenin
    
   Nefroloji önemli bir uzmanlık alanıdır; akut ve kronik böbrek yetersizliği olan hastalarla genel pratikte ve her dahili ve cerrahi birimde karşılaşır. Çoğu genel iç hastalıkları rotasyonlarında ve çoğu cerrahi servislerinde renal sorunları olan hastalar bulunur. Nefroloji: Klinik Olgu Çözümleri servislerde ve sınavlarda karşılaşıldığı gibi, gerçek yaşamdan olgular şeklinde klinik tabloları içerir ve öğrencilerin böbrek hastalıklarının tanı ve tedavisinde pratik bir yaklaşım kazanmalarını sağlar.
    
   Nefroloji: Klinik Olgu Çözümleri bu klinik alanla ilgili temel bilim üzerine tazeleyici bir bölümü ve bir öz değerlendir meteryalini içerir. Soru-yanıt yaklaşımının ardından, diyaliz ve transplantasyon gibi böbreği yerine koyma tedavisi gerektirenleri de kapsamak üzere, böbrek hastalığı olan bireylere yapılabilecek araştırma ve tedavi şeçenekleri belirler. Zor kavramlar, patoloji ile klinik sunum arasındaki bağlantıları açıklayan basit şekiller yardımı ile açıklanır.
    
   Nefroloji: Klinik Olgu Çözümleri ile öğrencileri, pratisyen hekimler, genç asistanlar ve uzman hemşireler için idealdir. Bu kitap aynı zamanda uzmanlık öğrenciliğinin başında olan nefroloji asistanları içimnde yararlı bir bilgi tazeleyicidir.
    
    
   Çeviri Editörü: Prof. Dr. Şehsuvar ERTÜRK
   ISBN: 9786053971269
   Teknik Özellikler
   Yazar:Komisyon
   Sayfa Sayısı:254
   Boyut:16x24
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Basım Tarihi:2011
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053971269
   MarkaAkademisyen
   Stok DurumuVar
   9786053971269

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.