• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Kitabevi Basitleştirilmiş Klinik Fizyoloji

   Fiyat:
   55,00 TL
   Havale / EFT:
   53,90 TL
   Profesör Stephen Goldberg’in yazmış olduğu “Basitleştirilmiş Klinik Fizyoloji” ya da birebir çevirisi ile “Komik Şekilde Basitleştirilmiş Klinik Fizyoloji” kitabı, bütünsel bir bakış açısı sağlayan, klinik bilgiler ile fizyolojinin çok başarılı bir şekilde entegre edilerek “hap yapılmış” ve çizimlerle zenginleştirilmiş eğlenceli bir kitap. Hastaya yaklaşımda ve ilaç seçiminde altta yatan fizyoloji mekanizmaların anlaşılması ve kolay şekilde akılda kalması için yazar, bilinen fizyoloji kitaplarından farklı ve özgün bir tarz sergilemiş, kimi yerde kafiyeler, kimi yerde minik hikâyelerle ezberlemeyi ve akılda kalıcılığı kolaylaştırmış. 

   Bu mizahi yaklaşım, bazen dil ve kültür özelliklerindeki farklar nedeniyle çeviri ekibi olarak bizleri zorladıysa da, hazarın hedeflediği hatırlatıcı ipuçlarını olabildiğince korumaya çalıştık. 

   Kitabın temel bilimlerde elde etttiği teorik bilgileri klinikle bağdaştırmaya çalışan ve hastayla yeni karşılaşacak olan hekim adaylarına, tıpta uzmanlık sınavına hazırlanırken öz ve kolay akılda kalacak bilgileri gözden geçirmek isteyen hekimlere, temel fizyoloji bilgilerini tazelemek isteyen klinikte göreve yapan hekimlere, hemşirelere, paramediklere ve fizyolojik kavramları klinik bakış açısı ile öğrencilerine sunmak isteyen fizyoloji eğiticilerine çok yaralı olacağını umuyoruz.                                                                    Prof. Dr. Berrak Ç. Yeğen
   Basitleştirilmiş Klinik Fizyoloji
   Kitap Detay Bilgileri
   Basım Yılı    2018
   Çevirmen    Prof. Dr. Berrak Çağlayan Yeğen
   ISBN    9786059215831
   Kitab dili    Türkçe
   Sayfa Sayısı    160
   Yazar(lar)    Stephen Goldberg
   Teknik Özellikler
   Yazar:Berrak Ç. Yeğen
   Sayfa Sayısı:160
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Baskı:2
   Basım Tarihi:2018
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu 9786059215831
   MarkaAnkara nobel
   Stok DurumuVar
    9786059215831

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.