• Tüm Kategoriler
  • Ankara Nobel Tıp Kitabevi Genel Cerrahide Pratik Bilgiler-Mehmet Kaya

   Fiyat:
   54,00 TL
   Havale / EFT:
   52,92 TL
   Genel Cerrahide Pratik Bilgiler (Cerrahi Özet)2018
   Cerrahi, tıbbın ana bölümlerinden biridir. İnsanoğlunun varoluşundan bu yana yaralama, yaralanma ve ameliyat olayları daima olmuştur ve olmaya da devam edecektir. İnsanoğlu bu sorunlarını cerrahi ile çözmeye çalışmış ve çalışacaktır.

   Bugüne kadar cerrahi konusunda yerli veya yabancı birçok eserler yazılmıştır. Yazılan bu eserlerin her birinin ayrı bir özelliği, ayrı bir üstünlüğü vardır. Yazılan her yeni eser, bir önceki eseri tamamlayıcı niteliktedir.

   Bu eserlerden biri olan “Genel Cerrahide Pratik Bilgiler (Cerrahi Özet)”, genel cerrahi tıp bilgileri doğrultusunda, genel anlamda sağlık personelinin tümüne, özellikle de tıp fakültesi öğrencileri, internler, yeni mezun olmuş pratisyen doktorlar, tıp da uzmanlık sınavına girecekler ve tıp da uzmanlık öğrencileri (asistanlar) için yazılmıştır.

   “Genel Cerrahide Pratik Bilgiler (Cerrahi Özet)” hastalar ve hastalıklar karşısında sistematik bir bilgiye sahip olmak, tanı ve tedaviyi sırası ile uygulamak prensibinden hareket edilerek konu kısa, öz, anlaşılır ve madde madde yazılarak yeniden hatırlanması için yukarıda isimleri yazılı sağlık personelinin dikkatine ve hizmetine sunulmuştur.

   Bu kitapta eksiklikler ve hatalar olabilir; ancak bunların hoşgörü ile karşılanacağını ve siz sayın okuyucularımızın önerileri doğrultusunda düzeltileceğini düşünmekteyim.

   Kitabın yayınlanmasında katkısı olan tüm arkadaşlarıma, yayın ve dağıtımını üstlenen Ankara Nobel Tıp Kitabevi sahibi ve çalışanlarına teşekküre bir borç bilirim.

   Prof. Dr. Mehmet KAYA
   Teknik Özellikler
   Yazar:Komisyon
   Sayfa Sayısı:362
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Basım Tarihi:2018
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059215763
   MarkaAnkara nobel
   Stok DurumuVar
   9786059215763

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.