• Tüm Kategoriler
  • Atlas Tıp Kitabevi ABC Serisi Deri Kanserleri

   Atlas Tıp Kitabevi ABC Serisi Deri Kanserleri
   Görsel 1
   Fiyat:
   20,00 TL
   Havale / EFT:
   19,60 TL
   20.00 www.tercihkitabevi.com
   Sınırlı Sayıda
   ABC SERİSİ
   DERİ KANSERLERİ
    
   ABC SERİSİ DERİ KANSERLERİ HAKKINDA
   Sajjad rajpar,Birmingham Üniversite Hastanesi, BK ve Jerry Marsden ,Birmingham Üniversite Hastanesi ,BK tarafından düzenlenmiştir.
    
   Deri kanserleri diğer kanserlere kıyasla oranları hızla artan, Batı dünyası ve Avustralya’da en sık görülen malignitelerdir. Başarılı ABC serisi içindeki bu yeni geniş çaplı resimli kitap deri kanserleri ve prekanseröz lezyonlar hakkında öz halde , görsel ve pratik bir bakış sağlamaktadır.
    
   Sahalarında uzmanlaşmış kişilerce yazılmıştır, üç major deri kanserine-melanoma, bazal hücreli karsinoma ve yassı hücreli karsinoma-ve onları ayrıcı tanısına ayrılmış bölümler vardır. Klinisyenlerin benign vemalign deri lezyonları büyük bir doğrulukla bir şekilde birbirinden ayırt edebilmesi için tanısal incelikleri içeren özel vurgular yer almaktadır. BK NICE kılavuzu doğrultusunda bu kitap, Avustralya yaklaşımını da içererek,birincil basamaktaki en iyi tedavi uygulamalarının alını çizmektedir. Korunma, cerrahi ve cerrahi olmayan tedavileri ve nadir görülen deri kanserlerini de içeren diğer konularda ele alınmıştır.
    
   ABC Serisi Deri Kanserleri aile hekimleri, eğitimdeki cerrahlar ve dermatologlar, saha hemşireleri, uzman hemşireler ve tıp öğrencileri gibi çok geniş bir okuyucu grubu için çok kıymetli bir kaynak olacaktır.
    
    
   Çeviri Editörleri: Dr. Okan YEŞİLLİ, Dr. Arif KELEŞOĞLU
   ISBN: 9789757175926
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789757175926
   MarkaAtlas Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9789757175926

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.