• Tüm Kategoriler
  • BRS Patoloji

   Fiyat:
   319,00 TL
   Havale / EFT:
   312,62 TL
   Çok geniş teorik ve pratik yükü olan patoloji konuları özellikle tıp fakültesi öğrencileri ve patoloji asistanlarının gözünü korkutmaktadır. Geniş kapsamlı kitaplar yanı sıra özet bilgilerin verildiği kitaplar özellikle TUS ve board sınavlarına çalışmak için iyi birer kaynak özelliğindedir.

   Bu kitap genel ve sistemik patoloji konularını kısa maddeler halinde, makroskopik ve mikroskopik resimler ile tablolar eşliğinde özetleyerek sunmaktadır. Bu şekilde teorik bilgilerin kolayca anlaşılması hedeflenmiştir. Bu kitabın hem öğrencilerimiz hem de meslektaşlarımız için özellikle sınavlara yönelik çalışmalarında yardımcı olacağını düşünüyoruz.

   Çeviri, 26 meslektaşımızın katkıları ile kitabın orijinal metnine sadık kalınarak birebir yapılmıştır. Bu nedenle terminoloji birliği ve anlam bütünlüğü gözetilerek Türk patoloji camiasında yaygın kullanılan ifadelerin kullanımına özen gösterilmiştir. Bununla birlikte bazı kelimelerin Türkçe karşılıkları uluslararası terminolojisi ile birlikte verilmiştir. Bu kitabın çevrilmesi için emek veren tüm değerli meslektaşlarımıza ve İstanbul Tıp Kitabevi’ne teşekkürü bir borç biliriz.

   Kitabın Türk patoloji eğitimine katkıda bulunması dileğiyle.

   Doç. Dr. Pınar Karabağlı

   Doç. Dr. Yeşim Ertan
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054949878
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786054949878

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.