Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları

  Fiyat:
  340,00 TL
  Havale / EFT:
  333,20 TL
  Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları YENİ !

  Son literatürün tümüne ulaşabilmeyi kolaylaştıran, kısa, öz ve yenilikleri içeren, bilgilere kolaylıkla ulaşmayı sağlayacak “Akıl notları” yaklaşımı ile tüm bilgi gereksinimlerinizi karşılayacaksınız.

  Kitabın halen eğitim sürecinde olan öğrencilere, cerrahi hastalıkları kliniklerinde çalışan hemşirelere, bir ilk başvuru kaynağı olabilmesi için hasta bakımında gerekli özet bilgiler ve bilinmesi gerekli önemli ayrıntılar, uyarılar ve önlemler algoritma, tablo ve şemalarla sunulan pratik bir yaklaşımla vurgulanmıştır.

  Cerrahi hastalıkları hemşireliği ameliyat öncesi, sırası ve sonrası hastanın değerlendirilmesi, olası risklerin belirlenmesi ve azaltılması, bu süreçte hasta bakımı, kanıt temelli bakım uygulamaları ve cerrahi komplikasyonların önlenmesinin kapsar. AORN Assocation of Operating Room Nurses)’a göre başarılı bir cerrahi hemşiresi- Cerrahi olarak tedavi edilmesi gereken hastalıkları ve buna eşlik eden süreci, hastaların bu stresli duruma tepkilerini ameliyat öncesi testleri, cerrahi işlem ile ilgili yan etkileri, olası riskleri ve bu konuda alınacak önlemleri bilmelidir.
  Ülkemizde cerrahi hastalıkları hemşireliği konusunda çok az Türkçe kitap yazılmıştır ve mevcut olan kitaplar oldukça kapsamlıdır. Bu kitabın yazılmasında amaç- öğrencileri ve bu alanda çalışan hemşireleri ayrıntıya girmeden önemli ve özet bilgilerin bir akıl kitabı başlığı altında toplanmasıdır.

  Cerrahi hastalıkları alanında eğitim gören hemşirelik öğrenci ve çalışanlarının muhakkak sahip olması gereken kaynak.
  “ Referans cerrahi hastalıkları hemşireliği kitapları ve bilgiler sizin için özetlendi “

  Kendinizi cerrahi hastalıkları alanında güncel tutabilmek için onlarca kaynak kitabı okumanıza ve yayınları taramanıza artık gerek yok. 
  Kısacası bu muhteşem eserde “ Referans cerrahi hastalıkları kitapları ve bilgiler sizin için özetlendi “

  Editör    :    Prof. Dr. Nalan ÖZHAN ELBAŞ
  Sayfa Sayısı    :    240
  Baskı Tarihi    :    2016
  Ebat    :    12 x 21 cm
  Kağıt    :    Kuşe - Renkli
  ISBN    :    9789752776036
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752776036
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752776036

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.