• Tüm Kategoriler
  • Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler

   Fiyat:
   319,00 TL
   Havale / EFT:
   312,62 TL
   Kargo Bedava
   Her meslekte olduğu gibi sağlıkta da tüm branşlarda en iyi hizmeti alabilmenin ana prensibi yüksek bilgi, beceri ve iş etiğine sahip insan gücünün var olmasıdır.

   Günümüzün dünyası hizmetin her zamankinden daha iyi bir şekilde belirli bir sistem ve plân içerisinde programlanmasını gerektirmektedir. Bu durum gelişen ve değişen ortama göre örgütlenmiş kaliteli bir meslek eğitimini de beraber getirmektedir.

   Biz de kalp-damar cerrahları olarak bugüne kadar aldığımız eğitimi ve hizmeti devam ettirebilmek adına sürekli eğitim programları içerisinde bulunmalıyız.

   Hepimizde biliyoruz ki yalnız günlük programlarımızda ki damar cerrahisi uygulamalarımız dışında, diğer kliniklerdeki cerrahi girişimler esnasında (örneğin genel cerrahi, ortopedi, kadın-doğum, üroloji gibi) olabilen damar komplikasyonlarında ya da ortak girişimlerde ihtiyaç halinde hizmet vermek durumundayız.

   Bu açıdan da bakıldığında bilmemiz gereken temel anatomik yapının yanında, cerrahi yaklaşımı da olgunlaştırdığımızda işin başarısı gerçekleşmiş olacaktır. İşte temel anatomi bilgisinin yanında cerrahi yaklaşım tekniklerini de içeren bu kitabı siz kalp-damar cerrahları genç uzman ve asistan arkadaşlarımıza bu amaçla sunmak istedik.
   Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi
   ISBN: 9786058462366
   Sayfa Sayısı: 606
   Editör(ler): Gary G. Wind, R. James Valentine
   Çeviri Editörü: Op. Dr. Murat Sargın, Doç. Dr. Serap Aykut Aka
   Dil: Türkçe
   Basım Yılı: 2016
   Ebat: 19,5x27,5 cm
   Kapak / Cilt: Sert Kapak
   Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058462366
   MarkaDünya Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786058462366

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.