Dental İmplantolojide Karar Verme Süreci Cerrahi Atlası

  Fiyat:
  1.050,00 TL
  İndirimli Fiyat (%16,7) :
  875,00 TL
  Kazancınız 175,00 TL
  Havale / EFT:
  857,50 TL
  Kargo Bedava

  Diş hekimliğinde eksik dişlerin rehabilitasyonunda implant uygulamaları oldukça geniş bir yer almaktadır. Dijital implant uygulamaları, tedavi yaklaşımı ve uygulama sırasında oluşabilecek komplikasyon oranını en aza indirgemekte ve tedavi başarısını arttırmaktadır. Ancak dental implant tedavilerinde başarı hepimizin çok iyi bildiği gibi karar verme süreci ile başlamaktadır. Kanıta dayalı bilgilere dayalı biyolojik ve bilimsel temeller doğrultusunda yapılan kapsamlı tedaviler hem hekim hem de hasta tarafından kabul edilebilir olmaktadır.

      Günümüzde İmplant tedavisine yönelik oldukça fazla sayıda seminer ve kurslar düzenlenmektedir. Genellikle bu eğitimlerde, implant uygulamalarının mekanik yönünden bahsedilmektedir. Ancak kanıta dayalı bilgiler ve biyolojik prensiplerden çok fazla söz edilmemektedir.

      Bu kitapta, implantoloji alanında söz sahibi, yetenekli ve deneyimli araştırmacılar tarafından, implant hastalarına, cerrahi ve restoratif tedavi uygulayan hekimlerimize kanıta dayalı yaklaşımlarla çeşitli vakalar sunulmuştur. Vakaların tedavi süreçleri kapsamlı şekilde anlatılmıştır. Tedavinin cerrahi ve restoratif aşamaları basamak basamak gösterilmiştir. Dental İmplantolojide Karar Verme Süreci ; Cerrahi ve Restoratif Yaklaşımlar Atlası; hastasını bilimsel bilgilere dayanarak tedavi etmek isteyen hekimler için oldukça kapsamlı ve yol gösterici bir rehber olacaktır.

  ISBN: 9786057578877
  Editör: Mauro Tosta , Leandro Chambrone , Gastão Soares de Moura Filho
  Çeviri Editörü: Doç. Dr. Ahu Uraz , Prof. Dr. Deniz Özbay Çetiner
  Basım Yılı: 2020
  Baskı Sayısı: 1
  Sayfa Sayısı: 410
  Ebat: 21,5 x 27,5 cm
  Kapak / Cilt: Ciltli
  Dil: Türkçe
  Kağıt Kalitesi: Renkli Kuşe

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786057578877
  MarkaAnkara Nobel Tıp
  Stok DurumuVar
  9786057578877

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.