• Tüm Kategoriler
  • Dermatopatoloji Atlası Gül Erkin Özaygen

   Fiyat:
   319,00 TL
   Havale / EFT:
   312,62 TL
   Dermatolojik tanı doğruluğunuzu arttırın.

   Deri hastalıklarında doğru tanıya ulaşmakta en etkili yöntem klinik ve histopatolojik bulguların birlikte değerlendirilmesidir. Biyopsi incelemesi tek başına yeterli sonuçları her zaman verememekte olup, ancak klinik patern ve histopatolojik bulgular birlikte değerlendirildiğinde tanı daha belirli hale gelebilmektedir. Bu süreç içinde histopatolojinin tanısal etkisi karar verici veya sadece klinik ayırıcı tanıyı teyit edici olabilir. Bu kitabın yapılanması, morfolojiye temel yaklaşım, küçük büyütmede genel oryantasyon, sonrasında protopik paterni tanıma ve son olarak da yüksek büyütmede gerekli tanısal ipuçlarını bulmak şeklinde oluşmuştur. 

   Dermatopatoloji Metin ve Atlası: Derinin İnflamatuvar Hastalıklarında Klinikopatolojik Paternlerle Pratik Ayırıcı Tanı klinik görünümler ile histopatolojik bulguları korele edilmesini sağlayan yüksek kalitedeki görüntüler sunmaktadır. Notlarla açıklanmış görüntüler tanıyı sağlayabilecek hafif bulguları vurgulamaktadır. Özlü ve vurgulu anlatılan metin de içeriği daha da desteklemektedir. 

   Uluslararası tanınmış yazarlar tarafından yazılmış bu kitap deri hastalıklarının tanısı ile ilgilenen herkes için ideal bir kaynaktır.
   Stok Kodu
   9786059615051
   Boyut
   19,5x27,5
   Sayfa Sayısı
   390
   Basım Tarihi
   2016
   Kapak Türü
   Ciltli
   Dili
   Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615051
   MarkaDünya Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615051

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.