Dipiro Farmakoterapi El Kitabı Turgay Çelik

  Fiyat:
  1.180,00 TL
  Havale / EFT:
  1.156,40 TL
  Dipiro Farmakoterapi El Kitabı
       
  KLİNİK UYGULAMA, DENEYİMSEL EĞİTİM VE EUS SINAV HAZIRLIĞI İÇİN İHTİYACINIZ OLAN ÖNEMLİ TEDAVİ BİLGİLERİ – UYGUN VE TAŞINABİLİR OLARAK TEK KILAVUZDA

  Farmakoterapi El Kitabı, Onbirinci Baskı, hem eczacıların pratikte bilmesi gereken önemli hasta bakım konuları, hem de öğrencilerin sınavları geçmek için ihtiyaç duyduğu klinik bilgileri sunar.

  El Kitabı, klinik ortamlarda yaygın olarak karşılaşılan 140'tan fazla hastalık için güvenle ilaç tedavisi kararları vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz temel bilgileri sağlar. İster eczacı, ister asistan veya öğrenci olun, bu güvenilir, her yere götürebileceğiniz kılavuzda yanıtları hızlı ve kolay bir şekilde bulacaksınız.

  İyi bir alfabetik sunuma sahip olan el-kitabı, önemli ilaç verilerini kolay erişilebilir ve kolay anlaşılır kılmak için, metin, tablo, şekil ve tedavi algoritmaları kullanır.  Güncellenen bu on birinci baskı, hasta bakım süreci, opioid kullanım bozukluğu ve yüzeysel mantar enfeksiyonları hakkında yeni bölümler içermektedir.

  HER BİR BÖLÜM KULLANIMA UYGUN BİÇİMDE DÜZENLENMİŞTİR:
  Hastalık durumunun tanımı
  Patofizyoloji
  Klinik tablo
  Teşhis
  Tedavi
  Tedavi Çıktılarının Değerlendirilmesi

  Dokuz ek bilgi, Hasta Değerlendirmesi, Pediatrik İlaç Tedavisi, Geriatrik Değerlendirme, Yoğun Bakım, İlaç Alerjileri, İlaca Bağlı Hematolojik Bozuklukları, İlaca Bağlı Karaciğer Hastalıklarını, İlaca Bağlı Akciğer Hastalıklarını, İlaca Bağlı Böbrek Hastalıklarını ve İlaca Bağlı Göz Bozukluklarını içerir.

  Stok Kodu
  9789752778870
  Boyut
  13,5 x 21 cm
  Sayfa Sayısı
  1116
  Basım Yeri
  Ankara
  Basım Tarihi
  2022
  Çeviren
  Turgay Çelik
  Kapak Türü
  Karton Kapak
  Kağıt Türü
  Kuşe - Renkli
  Dili
  Türkçe
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752778870
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752778870

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.