• Tüm Kategoriler
  • Dünya Tıp Kitabevi Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler

   Dünya Tıp Kitabevi Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler
   Görsel 1
   Fiyat:
   337,50 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   270,00 TL
   Kazancınız 67,50 TL
   Havale / EFT:
   264,60 TL
   270.00 www.tercihkitabevi.com
   Her meslekte olduğu gibi sağlıkta da tüm branşlarda en iyi hizmeti alabilmenin ana prensibi yüksek bilgi, beceri ve iş etiğine sahip insan gücünün var olmasıdır.

   Günümüzün dünyası hizmetin her zamankinden daha iyi bir şekilde belirli bir sistem ve plân içerisinde programlanmasını gerektirmektedir. Bu durum gelişen ve değişen ortama göre örgütlenmiş kaliteli bir meslek eğitimini de beraber getirmektedir.

   Biz de kalp-damar cerrahları olarak bugüne kadar aldığımız eğitimi ve hizmeti devam ettirebilmek adına sürekli eğitim programları içerisinde bulunmalıyız.

   Hepimizde biliyoruz ki yalnız günlük programlarımızda ki damar cerrahisi uygulamalarımız dışında, diğer kliniklerdeki cerrahi girişimler esnasında (örneğin genel cerrahi, ortopedi, kadın-doğum, üroloji gibi) olabilen damar komplikasyonlarında ya da ortak girişimlerde ihtiyaç halinde hizmet vermek durumundayız.

   Bu açıdan da bakıldığında bilmemiz gereken temel anatomik yapının yanında, cerrahi yaklaşımı da olgunlaştırdığımızda işin başarısı gerçekleşmiş olacaktır. İşte temel anatomi bilgisinin yanında cerrahi yaklaşım tekniklerini de içeren bu kitabı siz kalp-damar cerrahları genç uzman ve asistan arkadaşlarımıza bu amaçla sunmak istedik.


    
   Teknik Özellikler
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Ciltli
   Basım Tarihi:2016
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058462366
   MarkaDünya Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786058462366

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.