• Tüm Kategoriler
  • EEG Atlası İbrahim Bora

   Fiyat:
   568,00 TL
   Havale / EFT:
   556,64 TL
   İlk baskısını 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz EEG atlasının 3. baskısını yapabiliyor olmak, genç nörologların eğitimine katkı sağladığımıza inancımızı pekiştirdiği için bizi çok memnun etmiştir. Meslek hayatımızın bu en zor günlerinde, pandemi her alanı kapsadığı için daha az epilepsi hastası görüp, daha az EEG yapabiliyor, öğrencilerimizi ancak ekran karşısında hissedebiliyorken bu gelişme önemli bir motivasyon kaynağı oldu.
   Ülkemizde EEG standartlarını yükseltmemiz gerekiyor. Özellikle EEG teknik standartlarının önemini vurgulamak istiyoruz. Kitabın okunması en sıkıcı bölümü teknik bölümü olabilir ancak pratikte en önemli kısım da budur. Bir EEG laboratuvarına girdiğinizde ilk iş olarak yapılmakta olan EEG kayıtlarının standartlara uyup uymadığını kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Filtrelerin doğru ayarlanması değerlendirme için en önemli basamaktır. EEG kayıt süresi, EEG teknisyeninin nitelikleri yapacağınız işin kalitesini belirleyecektir. EEG laboratuvarında çalışıyorsanız, düzenli olarak teknisyenlerin eğitimine zaman ayırmalısınız. Günümüzde, EEG teknisyenleri giderek daha nitelikli olmaya başladı ve artık pek çoğu yüksekokul mezunudur. Bu durum, verimi ve niteliği arttıracaktır ancak yine de eğitimlerinin sürekli olması gerektiğini ve sizlerin sahip olduğu EEG bilgisine sahip olmalarının gerekliliğini hatırlatmak isteriz.
   Bu kitabın Türkiye’de EEG kayıt ve değerlendirme standartlarının olması gereken seviyeye getirilmesine katkıda bulunacağını umut ederiz.

   EEG Atlası 3. Baskı
   Yayım Tarihi10/2020
   YazarProf. Dr. İbrahim Bora, Prof. Dr. S. Naz Yeni
   YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
   ISBN9786053352389
   Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 504 Sayfa
   Baskı Sayısı3
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053352389
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053352389

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.