• Tüm Kategoriler
  • Ema Tıp Kitabevi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyonda Kas İskelet Sistemi UltrasoFiziksel Tıp ve Rehabilitasyonda Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi

   Ema Tıp Kitabevi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyonda Kas İskelet Sistemi UltrasoFiziksel Tıp ve Rehabilitasyonda Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi
   Görsel 1
   Fiyat:
   375,00 TL
   İndirimli Fiyat (%25,6) :
   279,00 TL
   Kazancınız 96,00 TL
   Havale / EFT:
   273,42 TL
   279.00 www.tercihkitabevi.com
   Son yıllarda, kas-iskelet sistemi ultrasonografisi (KİUS) sadece klinik uygulamalarda (çeşitli kas iskelet rahatsızlıklarının tanısı ve tedavisi için) değil, aynı zamanda çeşitli avantajları (uygun, ucuz, girişimsel olmayan, tekrarlanabilir, yüksek çözünürlüklü dinamik ve karşılaştırmalı görüntüleme sağlaması ve radyasyon içermemesi) nedeniyle araştırmalarda da önemli bir rol oynamıştır. Bu nedenle, KİUS Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon hekimlerinin günlük klinik uygulamalarında giderek daha değerli bir araç haline gelmiştir ve - rehabilitasyon alanlarında kullanıldığı yerde - rehabilitasyon hastalarında kullanılan tanı ve tedavi algoritmasına önemli ölçüde katkıda bulunabilmektedir.
   Bu nedenlerden dolayı, KİUS probu şimdi hekimin ‘’stetoskop’’u olarak düşünülebilir. Ayrıca görüntüleme oldukça konforludur. Hatta bazen hekimden ziyade hastalar için daha ikna edici olabilmektedir, zira ‘’görmek inanmaktır’’.
   Bu kitapta, KİUS kullanan FTR hekimlerinin gündemindeki konulara dikkat çekmenin yanı sıra, yazarlar tekniğin temel teknik özelliklerini tartışmış ve KİUS’nin kas, tendon, ligament, sinir ve eklem lezyonlarını içeren farklı sağlık koşullarında hem tanı hem de girişimsel faydalarına odaklanmışlardır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056790539
   MarkaEma Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786056790539

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.