• Tüm Kategoriler
  • Ergoterapiye Giriş

   Fiyat:
   189,00 TL
   Havale / EFT:
   185,22 TL

   Sevgili Okurlarımız,

   Ülkemizde ergoterapi uygulamaları lisansüstü programlarda yetişmiş deneyimli akademisyenler tarafından uzun yıllardır sürdürülmektedir. Lisans eğitiminin başlaması ile alanımız güç kazanmıştır. Mesleki yetkinliğe ve donanıma sahip ergoterapistleri yetiştirmek, bilgi ve deneyimlerini bu alana gönül vermiş uzmanlara aktarmak akademisyenlerin önceliği olmuştur. 

   Ergoterapi alanında lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören öğrencilerin, alanda çalışan ergoterapistlerin ve akademisyenlerin anadilimizde yayınlara erişimi büyük önem taşımaktadır. Ergoterapinin temel değerleri ve uygulama alanları hakkında derinlemesine bilgi sunmasını hedeflediğimiz, ergoterapi alanına bilimsel ve uygulama hizmeti vermekte olan değerli akademisyenlerimizin katkıları ve rehberliği ile tamamladığımız Ergoterapiye Giriş kitabımızı sizlere sunmanın sevincini yaşamaktayız. 

   Tüm yazarlarımıza yoğun çalışmaları arasında verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Kitabımızın ergoterapi alanına gönül vermiş meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize faydalı olması dileği ile saygılarımızı sunarız.

   Stok Kodu    :    9786057874740
   Boyut    :    16 x 24 cm
   Sayfa Sayısı    :    248
   Basım Yeri    :    Ankara
   Baskı    :    1
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Kağıt Türü    :    1. Hamur, 80 gr.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057874740
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786057874740

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.