Expert DDX Kas İskelet Tansu ARASIL

  Fiyat:
  540,00 TL
  İndirimli Fiyat (%44,6) :
  299,00 TL
  Kazancınız 241,00 TL
  Havale / EFT:
  293,02 TL
  Aynı Gün Kargo

  Bir kez uygun teknik protokoller çizildiğinde, en iyi kaliteli görüntüler elde edildiği ve olgular görüntüleme arşiv ve iletişim sistemlerinde sıralandığında, tanısal sorumluluk radyoloji okuma odasına ulaşır. Radyolog basit bir şekilde "sözcükler döşemek” yerine gerçek bir sonuca ulaşmalıdır. Kesin tanıya ulaşamadığımızda, mantıklı bir ayırıcı tanı önermeliyiz. Aşırı uzun bir liste faydasızdır; aşırı kısa bir liste de yanıltıcı olabilir. Faydalı bir ayırım bazı tozlu kitaplardaki ezbere okumadan veya geçmişteki bir dersteki hatırlatıcı bir ipucundan daha fazlası olmalıdır. Bunun yerine ilgili klinik bilgiyi ve kılavuz görüntüleme bulgularını hesaba katmalıyız.

  Aklımızdaki bu görüşlerle birlikte biz Amirsys’te bizim Uzman Ayırıcı Tanılar serilerini –kısaca EXPERTddx/UZMANAyırcıTanı hazırladık. Radyoloji alt uzmanlığındaki tüm lider uzmanlar ilgili oldukları alanlarda en üst ayırıcı tanıları, spesifik anatomik yerleşimleri, genel görüntüleme bulgularını, modalite-spesifik bulguları ve klinik temelli endikasyonları kapsayan bir şekilde tanımladılar. Uzmanlarımız her bir EXPERTddx/UZMANAyırıcıTanı için hem tipik hem farklı çok sayıda görüntü topladı. Olası tanıları gösteren en az sekiz güzel görüntünün her bir özelliğine ilgili görüntüleme bulgularına dikkat çeken başlıklar eşlik etti. Yüzlerceden fazlası her kitaba eşlik eden eKitap özelliğinde mevcuttur. Klasik Amirsys tarzında her bir EXPERTddx/UZMANatl esaslar olmak üzere mevcut bilgiyle biçimlenen maddelendirilmiş metin içerir. Sıklığına göre Sık Görülenler, Daha Az Görülenler ve Ender, Fakat Önemli olarak derecelendirilmiş şekilde tanılar için yardımcı ipuçlarını bulacaksınız.

  Bizim EXPERTddx/UZMANAyırıcıTanı serilerimiz radyologların güvenilir - aslında, uzman - kararlara ulaşmalarına yardım etmek için hazırlanmıştır. Gerek radyolog olarak çalışıyor gerekse eğitimdeki stajyer doktor/asistan olsanız dahi, EXPERTddx/UZMANAyırıcıTanı serileri hemen pratik bir şekilde "uzandığınız” kaynağınız olacaktır.

  Yayınevi: Rota Tıp
  ISBN: 9786054089475
  Editör: B.J. Manaster , Carol L. Andrews , Cheryl A. Petersilge , Catherine C. Roberts
  Çeviri Editörü: Prof. Dr. Tansu Arasıl
  Basım Yılı: 2010
  Baskı Sayısı: 1
  Sayfa Sayısı: 849
  Ebat: 22 x 27,5 cm
  Kapak / Cilt: Ciltli
  Dil: Türkçe
  Kağıt Kalitesi: Kuşe

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786054089475
  MarkaRota Tıp
  Stok DurumuVar
  9786054089475

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.