• Tüm Kategoriler
  • Expert DDX Kas İskelet Tansu ARASIL

   Fiyat:
   299,00 TL
   Havale / EFT:
   293,02 TL
   Aynı Gün Kargo

   Bir kez uygun teknik protokoller çizildiğinde, en iyi kaliteli görüntüler elde edildiği ve olgular görüntüleme arşiv ve iletişim sistemlerinde sıralandığında, tanısal sorumluluk radyoloji okuma odasına ulaşır. Radyolog basit bir şekilde "sözcükler döşemek” yerine gerçek bir sonuca ulaşmalıdır. Kesin tanıya ulaşamadığımızda, mantıklı bir ayırıcı tanı önermeliyiz. Aşırı uzun bir liste faydasızdır; aşırı kısa bir liste de yanıltıcı olabilir. Faydalı bir ayırım bazı tozlu kitaplardaki ezbere okumadan veya geçmişteki bir dersteki hatırlatıcı bir ipucundan daha fazlası olmalıdır. Bunun yerine ilgili klinik bilgiyi ve kılavuz görüntüleme bulgularını hesaba katmalıyız.

   Aklımızdaki bu görüşlerle birlikte biz Amirsys’te bizim Uzman Ayırıcı Tanılar serilerini –kısaca EXPERTddx/UZMANAyırcıTanı hazırladık. Radyoloji alt uzmanlığındaki tüm lider uzmanlar ilgili oldukları alanlarda en üst ayırıcı tanıları, spesifik anatomik yerleşimleri, genel görüntüleme bulgularını, modalite-spesifik bulguları ve klinik temelli endikasyonları kapsayan bir şekilde tanımladılar. Uzmanlarımız her bir EXPERTddx/UZMANAyırıcıTanı için hem tipik hem farklı çok sayıda görüntü topladı. Olası tanıları gösteren en az sekiz güzel görüntünün her bir özelliğine ilgili görüntüleme bulgularına dikkat çeken başlıklar eşlik etti. Yüzlerceden fazlası her kitaba eşlik eden eKitap özelliğinde mevcuttur. Klasik Amirsys tarzında her bir EXPERTddx/UZMANatl esaslar olmak üzere mevcut bilgiyle biçimlenen maddelendirilmiş metin içerir. Sıklığına göre Sık Görülenler, Daha Az Görülenler ve Ender, Fakat Önemli olarak derecelendirilmiş şekilde tanılar için yardımcı ipuçlarını bulacaksınız.

   Bizim EXPERTddx/UZMANAyırıcıTanı serilerimiz radyologların güvenilir - aslında, uzman - kararlara ulaşmalarına yardım etmek için hazırlanmıştır. Gerek radyolog olarak çalışıyor gerekse eğitimdeki stajyer doktor/asistan olsanız dahi, EXPERTddx/UZMANAyırıcıTanı serileri hemen pratik bir şekilde "uzandığınız” kaynağınız olacaktır.

   Yayınevi: Rota Tıp
   ISBN: 9786054089475
   Editör: B.J. Manaster , Carol L. Andrews , Cheryl A. Petersilge , Catherine C. Roberts
   Çeviri Editörü: Prof. Dr. Tansu Arasıl
   Basım Yılı: 2010
   Baskı Sayısı: 1
   Sayfa Sayısı: 849
   Ebat: 22 x 27,5 cm
   Kapak / Cilt: Ciltli
   Dil: Türkçe
   Kağıt Kalitesi: Kuşe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054089475
   MarkaRota Tıp
   Stok DurumuVar
   9786054089475

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.