• Tüm Kategoriler
  • Fasya Spor ve Harekette

   Fiyat:
   150,00 TL
   Havale / EFT:
   147,00 TL

   Klinikte ve literatürde fasyaya olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Fasya, vücudumuzdaki sistemlerle bağlantı kuran bir anatomik yapıdır ve vücudumuzu saran bir elbise gibidir. Başta kas iskelet sistemleri olmak üzere birçok yaralanma ve tedavide anahtar rol üstlenmektedir. Bu nedenle fizyoterapistler başta olmak üzere diğer sağlık ve spor profesyonelleri için de fasya oldukça önemli bir konudur.

       Bu kitap size fasyanın anatomisi, fizyolojisi, biyomekanisi hakkında önemli bilgiler vermektedir. Ayrıca klinik uygulamalara yönelik sihirli dokunuşlar sunmaktadır. Fasya ile ilgili düşünme ve karar alma süreçlerini hızlandırma açısından değerli bir eserdir. Kitap görselleriyle birlikte zenginleştirilmiş ve fasyayı daha kolay tanımlayabilmemize yardımcı olmuştur. 

       İlgili fasyal yapıların daha kolay anlaşılır hale getirilmesini sağlayan ve fasya konusunda öncülük eden kitabın orijinal yazarı Robert Schleip’e, kitabın çevirisinde katkıda bulunan çevirmen hocalarımıza ve desteklerini sürekli hissettiğimiz ailelerimize,

       Kitabın basılmasında özenle çalışan Hipokrat Kitabevi yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

   Stok Kodu    :  9786057874481
   Boyut    :    19 x 24,5 cm
   Sayfa Sayısı    :  290
   Basım Yeri    :  Ankara
   Basım Tarihi    :  2020
   Kapak Türü    :  Karton Kapak
   Kağıt Türü    :    1. Hamur, 80 gr.
   Dili    :    Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057874481
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786057874481

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.