• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Diagnostic Imaging - Kas İskelet: Travma

   Fiyat:
   1.850,00 TL
   Havale / EFT:
   1.813,00 TL
   Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

   Travma ile ilgili kitap omuz, dirsek, el ve el bileği, pelvis ve kalça, diz ve ayak bileğine ait kemik ve diğer komponentlerin ve bu eklemlerin komşuluklarındaki kemiklerin, kasların ve diğer yumuşak dokuların travma sonucu oluşmuş değişikliklerini, kemiğin travma ile karışacak varyasyonlarını çok detaylı ve geniş bir şekilde açıklamakta ve kesitsel grafik ve örnekler ile çok detaylı bilgi vermektedir.

   Binlerce daha önce yayınlanmamış vaka görüntüleri, işlenen patolojilerin tamamında, teknolojinin son noktasında bir kalite ile sunulmuştur. 
   Her bir klinik bölüm, alanında tanınmış bir uzman tarafından yazılmıştır. Bu kitap sadece yazarların tecrübelerini ve bilgilerini yansıtmıyor, aynı zamanda her bölümde açıklanan patolojilerle ilgili mükemmel şekilli örnekler de sağlanıyor. Her patoloji ile ilgili klasik bir resim vermektense klinik uygulamalarda görülebilecek yaygın ve beklenmeyen uygulamalar sunulmaktadır. Her anatomik bölge için giriş bölümü, yazarın bölge ile ilgili anatomik ve görünütüleme sorunları hakkındaki bakış açısını göstermektedir. 

   Bu kitabın klinik uygulamalar için paha biçilemez bir kaynak olacağını düşünüyoruz. Kitabı olabildiğince amaca uygun, kolay kullanılır ve görsel olarak etkin olarak hazırlamaya çalıştık. Eser hem tecrübeli yan dal kas iskelet radyologlarına hem radyoloji asistanlarına hem de arada kalan herkes için hazırlanmıştır. Sizin de katılacağınızı umuyoruz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752775183
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752775183

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.