• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Diagnostic Imaging - Obstetri

   Fiyat:
   1.850,00 TL
   Havale / EFT:
   1.813,00 TL
   Kargo Bedava
   DIAGNOSTIC IMAGING SERİSİ - OBSTETRİ
   TÜRKÇE, 2013 BASKI VE TAMAMI RENKLİ

   " Dünya’nın EN ÇOK SATANLAR içine giren TEK tanısal görüntüleme serisi ”
   " Dünya’nın EN HIZLI, EN ÇOK SATANLAR içine giren radyoloji serisi ”

   Yeni embriyoloji bölümleri ile normal fetal gelişimi göstererek gelişimsel anomalilerin esaslarının daha rahat anlanmasını sağlamaya çalıştık. Her konuda çizimler ve resimler detaylı olarak etiketlendirilmiş olup normal fetal yapıların hem sonografik hem de MRG görüntüleri verilmiştir. 
   Kitap genelinde ana konularda yeni düz metin şeklinde giriş bölümleri bulunmaktadır. Amacımız okuyucuya anormal fetüs’ü detaylı bir şekilde değerlendirebilmesini sağlamaktır. 
   Yeni 30’dan fazla tanı ekleyerek bu baskıyı mümkün olan en detaylı referans kitabı haline getirmeye çalıştık. Eski baskıda da bulunan konular ise detaylı bir şekilde yenilenerek okuyucunun konu hakkında en yeni bilgiye sahip olmasını amaçladık. 
   Yeni baskıya eklenen görüntü galerileri ile beraber yaklaşık 2400 resim içeriği olan kitap.
   2. Baskı için eklenen yeni biçim ile artık sık konulan tanılarla ilgili geniş görüntü galerilerimiz oluşmuş olup bu şekilde okuyucunun sadece sık gözlenen anomalileri görmesini değil diğer tüm varyantlarıda görebilmesini sağlamaya çalıştık. Her konuda bulunan grafik, fetal MRG, ultrasonografi, gri skala, 3 boyutlu ve Doppler ultrasonografi resimleri ile zengin bir içerik oluşturulmuş olup mümkün olan yerlerde klinik ve patolojik korelasyonlara da yer verilmiştir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752774957
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752774957

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.