• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi Hurst Kalp 1-2 Cilt + DVD

   Fiyat:
   1.450,00 TL
   Havale / EFT:
   1.421,00 TL
   Kargo Bedava

   Hurst Kalp 1-2 Cilt + DVD

   " Dünya’nın En Kapsamlı ve En İyi Kardiyoloji Kaynağı "
   KARDİYOLOJİ’NİN DÜNYADA 1. SIRADA REFERANS GÖSTERİLEN ESERİ

   Güvenilir, temel taşı olan kardiyoloji kaynağı- en son klinik bakış açılarını yansıtması için kapsamlı olarak güncellendi.
   Onüç baskı boyunca Hurst’s the Heart bu branştaki güncel bilginin temelini temsil etti. Tüm dünyadan kardiyologlar, kardiyoloji asistanları ve dahiliyeciler hastalarında sonuçları en iyiye getirmek için bu kitabın uzmanlığı, kapsamının genişliği ve klinik anlamlılığına güvendiler. Hurst’s the Heart eserinin 13. Baskısı 19 yeni bölüm ve her biri kendi içerik alanlarında uluslararası Kabul gören uzmanlar olan 59 yeni yazar ile birlikte standartları belirleme geleneğini sürdürüyor.

   Zenginleştirilmiş, okuyucu dostu bir desen sunan yeni baskı bilinmesi gereken klinik gelişmeler yanında dünya genelindeki kardiyologlar için giderek daha yaşamsal olmaya başlayan konuları da kapsıyor. Daha önceki baskılarda olduğu gibi elde bulunan en tam kardiyoloji gözden geçirmesini ve bunun yanında kanıta dayalı tıp, sağlık sonuçları ve sağlık kalitesine yeni bir odaklanmayı bulacaksınız.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752775411
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752775411

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.