• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi Köpek ve Kedilerin Klinik Hekimliği

   Güneş Tıp Kitabevi Köpek ve Kedilerin Klinik Hekimliği
   Görsel 1
   Fiyat:
   450,00 TL
   Havale / EFT:
   441,00 TL
   450.00 www.tercihkitabevi.com
   Bu yeni üçüncü baskı, önceki iki baskının devrim niteliğindeki yaklaşımını sürdürmektedir ve genişletmektedir. Bu baskı 1.850’den fazla yüksek kaliteli renkli klinik fotoğraf, şema ve tablo içermektedir.

   • Bu kitabın üçüncü baskısı tamamen gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir.
   • Kitap şimdi beş renk kodlu bölümlere ayrılmıştır. Genel Yaklaşım, Spesifik Organ Sistemlerinin Hastalıkları, Multisistemik Bozukluklar, Tedavi Elemanları ve Olgu Çalışmaları.
   • Bu kitabın ilk ve ikinci baskılarında olduğu gibi, kaliteli görüntülerin bolluğu ile açık bir formatta sunulan özlü, ancak kapsamlı metin en önemli ilkesidir.   Dünyaca Ünlü Dergilerden Kitap İçin Yayınlanmış Muhteşem Yorumlar
   • "... herhangi bir küçük hayvan veterinerinin referans kütüphanesine mükemmel bir katkı sağlayacaktır”—JAVMA
   • "Bir resim bin kelimeye bedelse, bu güzel resimli metin göründüğünden daha uzun! Genel olarak, bu küçük hayvan hekimliğine ilgi duyan herkes için ustaca resimlendirilmiş ve anlaşılır bir biçimde yazılmış bir kitaptır” —Veterinary Record
   • "Bu kitabın gücü, klinik vakaların fotoğraflarından radyografilere, ultrason, sitoloji, oftalmoloji ve cerrahi görüntülerden, cerrahi yaklaşımların ve tekniklerin ayrıntılı diyagramlarına kadar uzanan bir dizi resim koleksiyonu olarak kalmaktadır... öğrenciler için paha biçilmez bir kaynaktır ...” —Journal of Small Animal Practice

    

    

   Kısım I: Genel Yaklaşım tamamen yenidir ve hastalık geçmişi, müşteri iletişimi ve yaygın klinik problemleri kapsamaktadır.
   Kısım II: Spesifik organ sistemleri, her bir bozukluğun tanımını, nedenlerini, klinik özelliklerini, ayırıcı tanılarını, tanı metodolojisini, tedavi ve prognozunu içeren, önemli klinik bilgilere kolay erişim sağlayacak şekilde sistematik bir şekilde yapılandırılmış bölümlerle vücut sistemleri düzenlenmiştir.
   Kısım III: Multisistemik bozukluklar, klinik toksikoloji, enfeksiyöz hastalıklar ve immünolojik bozukluklar dahil olmak üzere revize edilmiş ve güncellenmiş bölümleri kapsamaktadır.
   Kısım IV: Tedavi elemanları, sıvı tedavisi, ağrı yönetimi, kritik hasta köpek ve kedilerin beslenmesi ile yeni bir bölüm olarak obez köpek ve kedilerin tedavisi gibi tedavileri kapsamaktadır.
   Kısım V: Olgu çalışmaları, okuyucunun kitapta edindiği bilgileri pratikte görülen klinik olgularla ilişkilendirmesini sağlayan 25’in üzerinde olgu çalışmasını içermektedir.
   Yerleşik eğitimin ilerlemiş aşamalarında klinisyenlerin çeşitli olgu katkılarıyla kurul onaylı uzmanlar tarafından yazılmıştır. Konular, hekimler, küçük hayvan stajyerleri ve veterinerlik öğrencileri için değerli bir kaynak haline getirmek için özenle seçilmiştir.
   Teknik Özellikler
   Yazar:Nuri ALTUĞ
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Ciltli
   Basım Tarihi:2019
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777316
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752777316
                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                               
                                                                                                                                   
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.