• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi Murray Temel Tıbbi Mikrobiyoloji

   Güneş Tıp Kitabevi Murray Temel Tıbbi Mikrobiyoloji
   Görsel 1
   Fiyat:
   130,00 TL
   Havale / EFT:
   127,40 TL
   130.00 www.tercihkitabevi.com

   Yayınlandığı günden itibaren öğrenciler tarafından en fazla alınan mikrobiyoloji kitabı. Mikrobiyoloji ders ve sınavlarında eğitimcilerin kaynak olarak kullandığı kitap. Öğrenciler için başarının anahtarı olmuş yayın.
   Tıbbi mikrobiyoloji alanında yayınlanan kitapların çoğu özel olarak bu konuda uzmanlık eğitimi alan ya da uzman olan kişilere yönelik, oldukça kapsamlı ve ayrıntılı kaynaklardır ve öğrenciler için çok ağır kalmaktadır. Bu sorunun çözümüne yönelik olarak hazırlanan Temel Tıbbi Mikrobiyoloji kitabı, son derece kapsamlı ve karmaşık olan mikrobiyoloji konusuna olabildiği kadar basit ve anlaşılabilir bir yaklaşım getirmektedir.

    

   Kitabın Özellikleri:
   • Titizlikle belirlenen içerik ile, en sık görülen ve tanımlanan organizmalar ve hastalıklar üzerine odaklanılmıştır.
   • Klinik ilişki ve uygulamaların vurgulanması amacıyla, her bir organizma grubunu ele alan kısımların giriş bölümlerinde, ayırıcı tanı, organizmaların genel sınıflandırması ve enfeksiyonların tedavisinde kullanılan antimikrobiyallerin bir listesi verilmiştir. 
   • Bir mikroorganizma ile hastalık arasındaki ilişkinin üzerine odaklanmak amacıyla organizma temelli bir düzenleme yapılmıştır.
   • Önemli konuların kolayca gözden geçirilmesi ve görsel kavrama için özlü tablolar ve yüksek nitelikli resimler kullanılmıştır.
   • Her bir organizmanın klinik önemini vurgulamak amacıyla klinik olgu sunumları verilmiştir.
   • İçerdiği çoktan seçmeli sorular ve yanıtları ile, öz değerlendirme ve sınav hazırlığına yardımcı olunması amaçlanmıştır.

   Teknik Özellikler
   Yazar:Murray
   Sayfa Sayısı:248
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Basım Tarihi:2018
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777019
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752777019

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.