• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi Prostat Derya BALBAY

   Güneş Tıp Kitabevi Prostat Derya BALBAY
   Görsel 1
   Fiyat:
   125,00 TL
   Havale / EFT:
   122,50 TL
   125.00 www.tercihkitabevi.com
   Sınırlı Sayıda
   Son yıllardaki bilimsel ve teknolojik baş döndürücü gelişmeler tüm tıp bilimlerini etkilediği gibi üroloji bilimini de derinden etkilemiştir. Ürolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde kaydedilen müthiş değişim hızını kesmeden önümüzdeki yıllarda da devam edecektir. Bu kitabın yazarlarının asistanlık dönemlerinde var olmayan birçok tanısal ve tedavi yöntemleri, artık günümüz pratiğinde uygulanmaktadır. Çok sevindirici olanı ise, ortaya çıkan bilimsel ve teknolojik yeniliklerin çok kısa sürelerde ülkemize gelebilmesi ve yine büyük bir süratle ülke sathına yayılmasıdır.
   Büyük şehirlerimizdeki ve Anadolu’daki birçok merkezde, gelişmiş ülkelerde var olan teknolojik donanımlarla ürolojik hastalık tanılar konabilmekte ve tedavi seçenekleri sunulabilmektedir. Prostat hastalıkları başlıca gelişmiş ülkelerde olmak üzere tüm dünyada en yaygın görülen hastalıklar içindedir. Genç erkeklerde prostatın inflamatuvar hastalıkları sık görülen sağlık sorunlarından biriyken, prostatın kanser olmayan büyümeleri orta ve daha ileri yaştaki erkeklerin önemli bir bölümü etkilemektedir.
   Prostat kanseri ise gelişmiş ülkelerde cilt kanserleri hariç tutulduğunda en sık görülen kanser olma özelliğindedir ve erken evrede yakalandığında etkili bir şekilde tedavi edilebilmektedir. Tümör belirteci olarak PSA ve formlarının değişik ölçütleri prostat kanseri tanısında kullanılmaktadır. Belki de yakın gelecekte serviks ve meme kanseri gibi prostat kanseri de tarama programlarına da alınacaktır.
   Elinizdeki kitap prostat konusunda yazılan herhangi bir kitabın Türkçeye tercümesi olmayıp ülkemizdeki seçkin bilim insanlarının ve eğitimcilerin kendi tecrübelerini yansıttıkları bir telif eser olma özelliğindedir ve çok büyük bir emeğin ürünüdür.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752771840
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752771840

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.