• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi Robotik Rehabilitasyon Hamza Sucuoğlu

   Güneş Tıp Kitabevi Robotik Rehabilitasyon Hamza Sucuoğlu
   Görsel 1
   Fiyat:
   90,00 TL
   Havale / EFT:
   88,20 TL
   90.00 www.tercihkitabevi.com

   Ülkemizde bu alanda yapılmış İLK ve TEK Ayrıntılı Kaynaktır.

    

   "Robotik rehabilitasyon’’ kavramı; bu gelişmelere paralel olarak robotların rehabilitasyon alanındaki kullanımları sonrası ortaya çıkmış ve yaygın kabul görerek kullanılmaya başlanmıştır.

    

   "Robotik Rehabilitasyon’’ kitabı rehabilitasyon alanında çalışan kişilerin ve kurumların muhakkak sahip olması gereken bir kaynaktır.

    

   Ülkemizdeki rehabilitasyon camiasının (FTR uzman hekimleri, fizyoterapistler, ergoterapistler, diğer hekimler gibi) "Robotik Rehabilitasyon’’ yönteminde kullanılan cihazları, özelliklerini, klinik kullanımlarını ve etkinliklerini aktarabilmek; rehabilitasyon tıbbında görev alacak tüm sağlıkçıların eğitim sürelerinde yardımcı olmak için hazırlanmış MUHTEŞEM KAYNAK.

    

   Robotik Rehabilitasyon Neden Önemlidir; Günümüzün ilerleyen teknolojilerine eş zamanlı olarak tıp teknolojilerinde de önemli gelişmeler olmuş, yapılan araştırmalar neticesinde rehabilitasyon mühendisliği kavramı ile robotik cihazlar rehabilitasyon tıbbının kullanım alanına girmiştir. Bu alanda bilgi sahibi olmak Sağlık Profesyonelleri Mesleki Gelişim Açısından Önemlidir.

    

   Bu rehabilitasyon yöntemiyle göreve özgü̈ tekrarlı terapilerin yapılması motor yeniden öğrenmeyi ve nöroplastisiteyi artırarak pozitif etki etmektedir. Son yıllarda sıklıkla tüm dünyada ve ülkemizde kullanım alanı bulan bu robotik cihazlar ile rehabilitasyon alanında yeni bir umut ortaya çıkmıştır.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777101
   MarkaGüneş Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752777101

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.