Guyton Tıbbi Fizyoloji 14. Baskı

  Fiyat:
  1.750,00 TL
  Havale / EFT:
  1.732,50 TL
  Bu dünyaca çok satan fizyoloji kitabı 14. Baskısında, bir önceki baskıya göre tamamen revize edilmiş ve mükemmel bir formatta sunulmuştur.

  Sade ve anlaşılır sunum stili, bütünlük sağlayan dili, klinik ve klinik öncesi öğrencilerle ilgili en alakalı içeriğe odaklanmasıyla tanınan Guyton ve Hall Tıbbi Fizyoloji Ders Kitabı, 14. Baskı, karmaşık kavramların maksimum düzeyde öğrenilmesini ve akılda tutulmasını sağlamak için farklı ve mükemmel bir format kullanır.

  *** Daha büyük bir yazı tipi boyutu temel bilgileri vurgularken, klinik örnekler de dahil olmak üzere destekleyici bilgiler daha küçük yazı tipiyle ayrıntılandırılır ve açık maviyle vurgulanır; bu, temel metnin hızlı bir şekilde gözden geçirilmesini veya daha derinlemesine bir çalışma yapılmasını kolaylaştırır. Bu iki tonlu yaklaşım, diğer olağanüstü özelliklerle birlikte, bu çok satan kitabı dünya çapında öğrencilerin gözdesi haline getiriyor.

  Dünyanın Fizyoloji Alanında Tartışmasız En İyi Kitabının, Yeni Baskısındaki Özellikleri:

  Temel fizyoloji ile patofizyoloji arasında köprü kurarak klinik ve klinik öncesi öğrenciler düşünülerek yazılmış klinik odaklı bir bakış açısı sunar.
  Daha sonra klinik karar vermede yardımcı olacak önemli ilkeleri vurgulayarak, temel gereksinimlere ve vücudun sağlıklı kalmak için homeostazı nasıl koruduğuna odaklanır.
  Öğrenmeyi ve akılda tutmayı kolaylaştıran sade, okunabilir bir yazı dili kullanarak bilgileri kısa bölümlerde sunar.
  1.200'den fazla tamamı renkli çizim ve diyagram içerir - hepsi fizyolojinin anlaşılmasını kolaylaştırmak için özenle hazırlanmıştır.
  Obezite, metabolik ve kardiyovasküler bozukluklar, Alzheimer hastalığı ve diğer dejeneratif hastalıklar dahil olmak üzere genişletilmiş klinik kapsamı içerir.

  Guyton Tıbbi Fizyoloji 14. Baskı
  Stok Kodu
  9789752778672
  ISBN
  9789752778672
  Yazar
  John E. Hall
  Çeviri Editörü
  Prof. Dr. Berrak Ç. Yeğen, Prof. Dr. İnci Alican, Prof. Dr. Zeynep Solakoğlu
  Baskı Tarihi
  2021
  Ebat
  21 x 27,5 cm
  Sayfa Sayısı
  1158
  Baskı Sayısı
  14
  Kağıt
  Renkli - Kuşe

   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752778672
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752778672

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.