• Tüm Kategoriler
  • Guyton Tıbbi Fizyoloji 14. Baskı

   Fiyat:
   575,00 TL
   Havale / EFT:
   563,50 TL
   Kargo Bedava
   Bu dünyaca çok satan fizyoloji kitabı 14. Baskısında, bir önceki baskıya göre tamamen revize edilmiş ve mükemmel bir formatta sunulmuştur.

   Sade ve anlaşılır sunum stili, bütünlük sağlayan dili, klinik ve klinik öncesi öğrencilerle ilgili en alakalı içeriğe odaklanmasıyla tanınan Guyton ve Hall Tıbbi Fizyoloji Ders Kitabı, 14. Baskı, karmaşık kavramların maksimum düzeyde öğrenilmesini ve akılda tutulmasını sağlamak için farklı ve mükemmel bir format kullanır.

   *** Daha büyük bir yazı tipi boyutu temel bilgileri vurgularken, klinik örnekler de dahil olmak üzere destekleyici bilgiler daha küçük yazı tipiyle ayrıntılandırılır ve açık maviyle vurgulanır; bu, temel metnin hızlı bir şekilde gözden geçirilmesini veya daha derinlemesine bir çalışma yapılmasını kolaylaştırır. Bu iki tonlu yaklaşım, diğer olağanüstü özelliklerle birlikte, bu çok satan kitabı dünya çapında öğrencilerin gözdesi haline getiriyor.

   Dünyanın Fizyoloji Alanında Tartışmasız En İyi Kitabının, Yeni Baskısındaki Özellikleri:

   Temel fizyoloji ile patofizyoloji arasında köprü kurarak klinik ve klinik öncesi öğrenciler düşünülerek yazılmış klinik odaklı bir bakış açısı sunar.
   Daha sonra klinik karar vermede yardımcı olacak önemli ilkeleri vurgulayarak, temel gereksinimlere ve vücudun sağlıklı kalmak için homeostazı nasıl koruduğuna odaklanır.
   Öğrenmeyi ve akılda tutmayı kolaylaştıran sade, okunabilir bir yazı dili kullanarak bilgileri kısa bölümlerde sunar.
   1.200'den fazla tamamı renkli çizim ve diyagram içerir - hepsi fizyolojinin anlaşılmasını kolaylaştırmak için özenle hazırlanmıştır.
   Obezite, metabolik ve kardiyovasküler bozukluklar, Alzheimer hastalığı ve diğer dejeneratif hastalıklar dahil olmak üzere genişletilmiş klinik kapsamı içerir.

   Guyton Tıbbi Fizyoloji 14. Baskı
   Stok Kodu
   9789752778672
   ISBN
   9789752778672
   Yazar
   John E. Hall
   Çeviri Editörü
   Prof. Dr. Berrak Ç. Yeğen, Prof. Dr. İnci Alican, Prof. Dr. Zeynep Solakoğlu
   Baskı Tarihi
   2021
   Ebat
   21 x 27,5 cm
   Sayfa Sayısı
   1158
   Baskı Sayısı
   14
   Kağıt
   Renkli - Kuşe

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752778672
   MarkaGüneş Tıp
   Stok DurumuVar
   9789752778672

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.