• Tüm Kategoriler
  • Habitat Yayıncılık Omuz ve Dirsek İçin Cerrahi Girişimler

   Habitat Yayıncılık Omuz ve Dirsek İçin Cerrahi Girişimler
   Görsel 1

   Bu fiyata son 10 ürün !

   Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 115,00 TL olacaktır.
   Fiyat:
   115,00 TL
   İndirimli Fiyat (%31,3) :
   79,00 TL
   Kazancınız 36,00 TL
   Havale / EFT:
   77,42 TL
   79.00 www.tercihkitabevi.com

   Omuz ve Dirsek İçin Cerrahi Girişimler hakkında bilgiler,omuz cerrahisi,omuz cerrahi operasyonlar omuz ve dirsekte cerrahi operasyonlar,omuz cerrahisi omuz dirsek cerrahisiomuzda cerrahi girişimler.

   Bu değerli kitabı her ortopedist, masasında ya da başucunda sayfanın ucu kıvrılmış veya ayraçla işaretlenmiş şekilde bulundurmalıdır. Bu kitapta Doktor Barber ve Fischer; sık karşılaşılan omuz ve dirsek sorunlarının tanısı ile medikal ve cerrahi tedavileri hakkmdaki bilgileri pratik ve iyi organize edilmiş bir şekilde özlü olarak derlemişlerdir. Bu baskıda katkısı bulunan yazarlar sadece kendi alanlarında tecrübeli uzmanlar olmayıp, aynı zamanda hem gönülden birer eğitmen hem de öğrencidirler. Onların bu kitapta sundukları, cerrahi teknikle ilgili ipuçları kolay okunur bir şekilde düzenlenmiş olup, yine kolay anlaşılabilir çizimler de cerraha ameliyathanede yardımcı olacaktır.
   Portaller hakkmdaki ilk bölümün okunması, omuz artroskopisi yapan herkes için bir zorunluluktur. Bu, cerraha ekibi yönetebilmek için büyük yarar sağlamaktadır.Akromioklavikuler eklem, dekompreasyon ve os akromiale hakkmdaki bölümler, sık uygulanan cerrahi tekniklerdeki avantajları, nüansları ve sıkıntılı noktaları anlatmaktadır. Rotator manşet hakkmdaki bölümler okuyucunun biomekanik hakkmdaki bilgilerini tazelediği gibi, rotator manşet sorunlarının artroskopik tanı ve tedavisi hakkında da rafine bilgiler sunmaktadır. Kısmi, komplet ve masif rotator manşet yırtıkları hakkmdaki ayrı ayrı bölümler, cerraha detaylı bilgiler sunmakta ve vakaya özel yaklaşım geliştirebilme yetisi kazandırmaktadır, instabilité hakkmdaki bölümlerde aynı şekilde sade ve anlaması kolay bir düzende yazılmıştır. Omuz bölümü; sertlik, artrit ve ganglionların tanı ve tedavisi hakkmdaki bölümlerle son bulmaktadır. Rehabilitasyonun güncel durumu hakkmdaki ve özellikle skapulaya vurgu yapan bilgiler; fizyoterapistlerle, atlet antrenörleri ile, hastalarla ve rehabilitaasyon konusunda cerraha yardım eden herkesle paylaşılması gereken türdendir.

   Benzer şekilde dirsek konusunda da ortopedik cerrahların sıkça karşılaştığı; tendinit, sertlik ve radius başı kırıkları hakkında bölümler de bulunmaktadır. Bu bölümde katkıda bulunan yazarlar, bu sıkça karşılaşılan sorunlar hakkında tedavi seçeneklerini sunmaktadırlar.

   Ben, 
   omuz ve dirsekle ilgili sık karşılaşılan sorunların açık ve artroskopik cerrahi tedavi seçenekleri hakkında böyle güncel, basit ve çabuk ulaşılabilir bir kitap oluşturdukları için D.r Barber ve Dr. Fischer'a saygılarımı sunuyorum. Bu kitabı yeni başlayanlara ve konusunda uzman olanlara tavsiye ettiğim kadar, yoğun çalışan cerrahlara da başucu kitabı olarak öneriyorum.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054084395
   MarkaHabitat Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9786054084395
                                                                                                                               
                                                                                                                                   
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.