• Tüm Kategoriler
  • Hacettepe Yayınları Temel Almanca Seti Hüseyin Arak Hacettepe Yayınları

   Temel Almanca dil bilgisinin birinci basamağını oluşturan kitabımız Goethe Enstitüsü ve diğer kurumların yaptıkları “A-Düzeyi Almanca Sınavları”nın yanı sıra “II. Yabancı Dil Almanca” derslerine de yönelik olarak hazırlanmıştır.
   Kitabımızda temel cümle kuruluşlarından başlayarak Almanca dil bilgisi ve alıştırmalar, gruplanmış isimler ve günlük konuşmalarla ilgili kalıplar, alfabetik olarak düzenlenmiş A-Düzey kelime hazinesi ve örnek cümlelerle tamamlanmıştır.

   “Temel Almanca A1-Düzeyi” başlıklı kitabımızın devamı niteliğindeki “Temel Almanca, A2 Düzeyi Dilbilgisi, Alıştırmalar ve Kelime Hazinesi” (Grammatik, Übungenund Wortschatzfür Deutch – Niveau A2) başlıklı kitabımızda da Goethe Enstitüsü ve diğer kurumların yaptıkları “A-Düzeyi Almanca Sınavları”nın yanı sıra “II. Yabancı Dil Almanca” derslerine de yönelik olarak hazırlanmıştır.

   Temel cümle kuruluşlarından başlayarak Almanca dil bilgisi ve alıştırmalar; düzeyleri A2’ye uygun kısa okuma parçaları ve sorular, alfabetik olarak gruplandırılmış A-2 düzeyi kelime hazinesi; birinci sütundan sözcüklerin Almancası, ikinci sütunda Türkçesi ve üçüncü sütunda ise, örnek Almanca cümle ve Türkçe karşılıkları yer almaktadır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodualmanca set
   MarkaHacettepe Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   alamancaset

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.