• Tüm Kategoriler
  • Hatiboğlu Yayınları Bazı Çocuk Hastalıklarında Beslenme Tedavisi ve Hastalıklara Özgü Tarifler

   Hatiboğlu Yayınları Bazı Çocuk Hastalıklarında Beslenme Tedavisi ve Hastalıklara Özgü Tarifler
   Görsel 1
   Fiyat:
   33,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,2) :
   28,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   Havale / EFT:
   27,44 TL
   28.00 www.tercihkitabevi.com
   Bebeklik ve çocukluk döneminde sağlıklı bir beslenme ile sağlıklı yetişkinlerden oluşan bir toplum meydana gelmektedir. Günümüzde hızla gelişen bilimsel verilerin sonuçları, hastalık durumunda doğru bir tıbbi beslenme tedavisi yaklaşımı ile hastalığın seyrinin oluşturabileceği olumsuz durumların yok denecek kadar azalacağını göstermektedir.

   Bu kitap, beslenme ve diyetetik biliminin önemli konularından olan sağlıklı bebek beslenmesi ve çocuk hastalıklarının bir bölümü ile ilgili tıbbi beslenme tedavilerine yönelik bilgi vermek ve kitapta adı geçen çocuk hastalıklarının tıbbi beslenme tedavisine yönelik geliştirilen bazı diyet tariflerini okuyucularla paylaşmak amacı ile yazıldı.

   Elinizdeki kitabın “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları” ile ilgilenen tüm sağlık personeline ve özellikle diyetisyenlere ulaşmasını, doğru bilgilerin yaygınlaşmasını ve kullanılmasını umut ediyorum. Kitapta yer alan tıbbi beslenme tedavilerine yönelik diyet tariflerinin özellikle çocuk hastalıkları ve tıbbi beslenme tedavisinde çalışan meslektaşlarımız ve bu alanda çalışacak geleceğin genç diyetisyenleri olacak öğrencilerimiz aracılığı ile ailelere ulaştırılması sağlanarak, çocukların mönülerinin hazırlanmasında farklı bir bakış sağlayacağını ve ışık tutacağını düşünmekteyim. Sevgiyle yürütülmüş bir çalışmanın ürünü olan bu kitabın beklentilerinizi karşılayarak çalışma hayatınızda size kolaylık sağlayacak bir kaynak olmasını diliyorum.

   Dr. Dyt. Hülya Yardımcı Şubat, 2018
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059541084
   MarkaHatipoğlu Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786059541084

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.