Hemipleji Rehabilitasyonunda Nörofizyolojik Yaklaşımlar

  Fiyat:
  349,00 TL
  Havale / EFT:
  342,02 TL

  Değerli meslektaşlarımız ve sevgili öğrencilerimiz,

  Serebrovasküler olay sonucu meydana gelen inme patolojinin yerine göre çok çeşitli düzeylerde motor, duyu, kognitifbozukluklara yol açmakta aynı zamanda psikososyal sorunları da beraberinde getirmektedir. Dolaşım problemlerinin yaygın olması sebebi ile de 45 yaş üstünde sık görülen sağlık problemleri arasında ilk sıralardaki yerini korumaktadır.

  İnme, oluşturduğu klinik tablo, fonksiyon kayıpları, hastayı ve çevresini etkileyen sosyal problemler nedeniyle de fizyoterapi kliniğinde çok önemli bir yeri tutmaktadır. Fizyoterapist eğitiminde ise nörofizyolojik yaklaşımların anlaşılması ve uygulanması için inme tablosu iyi bir klinik model oluşturmakta, eğitimde de bu klinik tablodan çıkarımlar ile yararlanılmaktadır.

  Fizyoterapi ve rehabilitasyon eğitiminde her hastanın ayrı birer tablo olmasının yaratmış olduğu zorluklar nedeni ile standart yol haritaları vermek zordur. Buna rağmen klinik karar verme süreçlerinin getirmiş olduğu sistematik yaklaşımlar, bilimsel kanıtlar, uzman görüşleri ve deneyimler önemlidir.

  Stok Kodu    :    9786059160766
  Sayfa Sayısı    :    208
  Basım Yeri    :    Ankara
  Kapak Türü    :    Karton Kapak
  Kağıt Türü    :    1. Hamur 90 gr
  Dili    :    Türkçe

   

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786059160766
  MarkaHipokrat Kitabevi
  Stok DurumuVar
  9786059160766

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.