• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Dosyayı görüntüleyin Nörolojik Rehabilitasyon

   Fiyat:
   325,00 TL
   Havale / EFT:
   318,50 TL
   Kargo Bedava
   Hipokrat Kitabevi
   Değerli okuyucular,
   Fizyoterapi alanında son yıllarda çok sayıda Türkçe kaynağın kazandırılması akademisyenlere, öğrencilerimize, meslektaşlarımıza ve diğer sağlık profesyonellerine akademik ve klinik olarak bilgiye ulaşmada önemli katkı sağlamış, dolayısıyla gerek öğrenci yetiştirme gerekse hasta tedavisinde en yeni bilgilerin kullanımına olanak vermiştir. Bu noktada değerli hocalarımıza teşekkür ederim.
   Ben Prof. Dr. Öznur Tunca Yılmaz meslek yaşamımın özellikle son on yılında farklı kitap projeleri ile özellikle Nörolojik Rehabilitasyon başta olmak üzere birçok farklı kitabın alana kazandırılmasına emek verdim. Benim gelecekte fizyoterapi camiasına bırakmayı hedeflediğim en önemli eserlerim kitaplarım başta olmak üzere diğer akademik ürünlerim olacaktır. 

   Bu kitapta fizyoterapistlerin kolay anlaşılabilir anlatımı ile nörolojik rehabilitasyon alanında farklı konularda güncel bilgilere ulaşmaları mümkün olabilecektir. Özellikle içerdiği vaka örnekleri sayesinde, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon öğrencileri için ders kitabı niteliğinde bir kitap olduğu düşüncesindeyim. Kitabımızda 25 sayıda farklı üniversiteden 47 sayıda öğretim elemanı çeviri yapmış olup herbirine verdikleri emek ve destek için teşekkür ederim.
   Meslek yaşamımın 30. Yılında basılan bu kitap bu yönü ile de benim için ayrıcalıklıdır.
   Ülkemizde akademisyen olmanın birçok zorlukları vardır. Bizler bu zorluklarla mücadele ederken yanımızda destek veren yol arkadaşlarımızın ve ailelerimizin olması ise en büyük şanslarımızdır. 

   Stok Kodu    : 9786257399357
   Boyut    :    21,5 x 27,5 cm
   Sayfa Sayısı    : 532
   Basım Yeri    : Ankara
   Basım Tarihi    : 2022
   Kapak Türü    : Karton Kapak
   Kağıt Türü    : 1. Hamur, 80 gr.
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257399357
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786257399357

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.