• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi Fizyoterapide Kanıta Dayalı Egzersiz Yaklaşımları-Edibe Ünal

   Hipokrat Kitabevi Fizyoterapide Kanıta Dayalı Egzersiz Yaklaşımları-Edibe Ünal
   Görsel 1
   Fiyat:
   80,00 TL
   İndirimli Fiyat (%5) :
   76,00 TL
   Kazancınız 4,00 TL
   Havale / EFT:
   74,48 TL
   76.00 www.tercihkitabevi.com
   Egzersiz vermek bir fizyoterapistin en önemli görevidir. Hatta mesleğin doğuşuna, tıp alanında egzersiz verme bilincinin gerekliliğinin ortaya çıkması neden olmuştur. Hasta ve sağlıklı kişiye egzersiz verme kavramı, egzersiz fizyologlarının "inflamasyonda egzersiz tıpkı ilaç gibi etki eder" ifadesi ile taçlandırılmıştır. Akut ya da kronik inflamasyonun neden olduğu problem ve hastalıkların tedavisinde egzersiz verme rolü üstlenen fizyoterapistlerin, tedavilerdeki yerinin önemi çok açıktır. Bu durum üzerimize aldığımız sorumluluğu artırmaktadır.
   Çalışma alanlarımızda tedavi ekibinin bir üyesi olarak, hastalıkların yönetiminde kendi üzerimize düşen egzersiz verme sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmek için alana bu kitapla katkıda bulunmak istedik.
   Kitabımızda, çalışma alanı olarak seçilen konularda, ilgili hastalık grubunu egzersiz vererek bizzat tedavi eden arkadaşlarımızın tecrübelerine yer verdik. Konuları tanımlayıp, literatürdeki egzersiz örnekleri ile de destekledik. Her konunun arkasına egzersiz örnekleri ve yazarın ilgili alana yönelik önerilerini vermeyi uygun gördük. Bu sayede, kitabımıza ulaşan fizyoterapistlerin sahada egzersiz verirken başvurabilecekleri bir rehbere sahip olmalarını hedefledik.
   Bu kitapta meslektaşlarımıza egzersiz alanında farklı çalışmalarla destek vermek istedik. Kitapta, ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon ve kadın sağlığı alanında egzersiz yaklaşımları bulacaksınız. Kitabımızın diğer basımlarında ömeklendirmeyi genişletmeyi hedefliyoruz.
   Kitabımızda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve kitaba ulaşıp faydalanmayı hedefleyen siz meslektaşlarımıza gönülden teşekkür ederim.
   Teknik Özellikler
   Sayfa Sayısı:410
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Baskı:1
   Basım Tarihi:2015
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059160063
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059160063

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.