• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Romatoloji El Kitabı

   Fiyat:
   175,00 TL
   Havale / EFT:
   171,50 TL
   Kargo Bedava

   Romatoloji ülkemizde ve tüm dünyada yeni bir bilim dalı olsa da, moleküler biyoloji ve immünolojide son yıllarda ortaya çıkan gelişmeler, bu hastalıkların daha iyi anlaşılarak tanı ve tedavisinde gelişmelere yol açmıştır. Özellikle romatizmal hastalıkların tedavisi alanında son yıllarda baş döndürücü gelişmeler yaşanmış ve ortaya çıkan yeni veriler ışığında farklı anti-sitokin tedaviler geliştirilmiş ve hastaları geçmiş yıllara göre çok daha iyi tedavi etme olanağımız ortaya çıkmıştır. Hekimler için bu gelişmelere ayak uydurmak her zaman kolay olmamaktadır. Hızla yenilenen teşhis ve tedavi yöntemlerini derlemek için güncel bir kitap yazma ihtiyacı duyduk.

   Tüm dünyayı esir alan, korona virüs enfeksiyonu döneminde bir yandan kendi hayatlarını bile umursamadan canla başla çalışırken, diğer yandan yoğun çabalar sonrasında yazılan bu kitap için emeği geçen çok değerli hocalarıma ve meslektaşlarıma, editör yardımcım Dr. Öğretim Üyesi İsmail Doğan'a, ayrıca kitabın basılmasında desteğini esirgemeyen sevgili arkadaşım sayın Doç. Dr. Aydın Çifçi hocaya, kitabın tasarımını, dizgisini yapan MediHealth Akademy'den Fatih Şamil Uludağ'a ve ekibine, kitabın basımını sağlayan Hipokrat Kitabevi ve sahibi Ali ÇELİK bey başta olmak üzere tüm çalışanlarına ve kitapta emeği geçen herkese yürekten teşekkür ederim.

   Umuyorum ki bu kitap, tıp fakültesi öğrencilerimiz, aile hekimlerimiz, iç hastalıkları ve yan dal asistanlarımız, uzmanlarımız ve çeşitli tıp disiplinlerinde olup romatolojik hastalıkların kendi dallarıyla ilgili hasta takibini yapan ya da romatolojiye ilgi duyan meslektaşlarımız için faydalı bir kaynak olur. Esen kalın. Saygılarımla.

   Prof. Dr. Şükran Erten

   Ankara, 2022

   Stok Kodu:9786257399371
   Boyut:16x24
   Sayfa Sayısı:234
   Basım Yeri:Ankara
   Basım Tarihi:2022
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Dili:Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257399371
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786257399371

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.