Hochberg Romatoloji 1-2 cilt Tansu Arasıl

  Fiyat:
  1.500,00 TL
  İndirimli Fiyat (%33,4) :
  999,00 TL
  Kazancınız 501,00 TL
  Havale / EFT:
  979,02 TL
  Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
  ÖNSÖZ

  Romatoloji’nin dördüncü baskısı:
  •    Tüm klinisyen ve akademik romatologlarınyanısıraartrit ile ilgili sağlık çalışanları ve kas-iskelet sistemi hastalıkları araştırmaları yapan bilim insanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış en kapsamlı ve yetkin romatoloji kitabıdır.
  •    Modern tıbbi bilimler zemininde ilgili temel biyoloji bilgisini güncel klinik uygulamalara entegre eder.
  •    Renkli ve harika ilüstrasyonlar içeren baskısı kolay ulaşılabilir ve kullanıcı-dostu formattadır.
  •    Tutarlı bir yapıya sahiptir. Tüm bölümlerin yazımında aynı şablon kullanılmıştır.
  •    Dünyanın her yerinden editörler, yazarlar ve materyal ile hazırlanmış gerçek bir uluslararası kitaptır.
  •    Hakemli dergilerde yayınlanmış makaleler ve gözden geçirmeler kaynak gösterilerek hazırlanmış tam güncel bir kaynaktır.  

  ROMATOLOJİ’NİN DÖRDÜNCÜ BASKISI KAPSAMLI VE HEYECAN VERİCİ BİR KİTAPTIR
  Akademik ve klinik romatoloji ile biyomedikal, klinik ve epidemiyolojik araştırmacıların tüm yelpazesini temsil eden uluslararası editor ekibi, yine uluslararası üne sahip yazarlar aracılığıyla tüm kas-iskelet ve romatizmal hastalıkların bilimsel temeli, tanımı, epidemiyolojisi, patofizyolojisi, klinik özellikleri ile tedavisine ilişkin gerekli bilgileri aktarmaktadır.
  Bu edisyon üçüncü edisyonda elde edilen başarıyı daha da ileriye götürmüştür. ‘Sıradışı bir kaynak eser…mutlaka edinilmeli… kapsamının yanısıra bilgeliğiyle de dikkat çeken başarılı bir yapıt.’ (JAMA). Kitabın özgün özellikleri koruduk. Her bölüm için aynı şablonu kullanmaya devam ettik ve kitabın içeriği ile formatının mümkün olan en yüksek derecede tutarlı ve standart olması için sıkı bir editöryal politika izledik.
  Tedavi prensiplerinin yanısıra giriş kısmı sinyal iletimi, doğal bağışıklık, beslenme ve gelişmekte olan tedaviler bölümleri ile genişletilmiştir. Görüntüleme hakkında yeni bir kısım eklenmiştir. Her bölüm ya dikkatlice gözden geçirilmiş ya da çoğu durumda tümüyle yeniden yazılmıştır. Temel biyomedikal bilimler, klinik terapötikler, hastalık değerlendirimi ve hasta ele alımı ile rehabilitasyona ilişkin yeni bilgiler eklenmiştir. Yeni bilgiler eklenirken sekiz bölümü ya sildik ya da birleştirdik ve böylece kitabın tamamı neredeyse 200 sayfa kısalmış oldu. Ayrıca okuyucuların aradıkları materyale ulaşmalarını kolaylaştırmak için indeksi iyileştirmeye devam ettik.
  Romatoloji’nin dördüncü baskısının üretimi son derece keyifli bir ekip çalışmasıydı.
  Kitabın geçmiş baskılarına ve bu baskısına katkıda bulunmuş yazarların her birine ve Elsevier’deki mükemmel ekibe teşekkür etmek istiyoruz. Romatoloji’nin beşinci baskısında yeniden buluşmak üzere.
  ISBN:9786054431045
  Yayınevi:Rotatıp Kitabevi
  Yazar:Marc C. Hochberg Alan J. Silman Josef S. Smolen Michael E. Weinblatt Michael H. Weisman Michael H. Weisman
  Çeviri Editörü:Prof. Dr. Tansu Arasıl Prof. Dr. Tuncay Duruöz Prof. Dr. Kemal Dinçer Prof. Dr. Kazım Şenel Prof. Dr. Hatice Uğurlu
  Basım Yeri:Ankara
  Basım Yılı:2011
  Baskı Sayısı:4
  Sayfa Sayısı:2230
  Kağıt Türü:90 gram Küşe
  Ebat:21,5 x 28,5 cm
  Cilt:Sert Kapak
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786054431045
  MarkaRota Tıp
  Stok DurumuVar
  9786054431045

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.