• Tüm Kategoriler
  • İç Hastalıkları Özet Kitabı

   Fiyat:
   650,00 TL
   Havale / EFT:
   637,00 TL
   Kargo Bedava

   İç Hastalıkları Özet Kitabı. YENİ, 2017 Baskı

   A’dan Z’ye tüm iç hastalıkları konularını güncel ve özet halde bulabileceğiniz, 443 konusunda otör yazar tarafından yazılmış muhteşem bir hızlı başvuru kaynağı.
   İç hastalıkları uzmanı mesleğini, kitaplar olmadan yapamaz. Karşısına hasta geldiğinde ise iç hastalıkları uzmanı, o hastası için o anda okuması gereken bilgileri içeren bir kitabı, elinin altında bulundurmalıdır. Çünkü o anda bilgi denizinde dolaşmaya zaman ayıramayabilir. İşte bu kitap "İç Hastalıkları-Özet Kitabı”, iç hastalıkları uzmanının bu gereksinimini karşılayabilmek amacıyla hazırlandı.

   Bu kitapta hastalıkların epidemiyoloji, fizyoloji, patofizyoloji, patoloji bilgilerine yer verilmemeye çalışıldı. Aksine o anda hekimin, hastasına yardım etmesi için ivedilikle gerekli tanı, ayırıcı tanı ve sağaltım bilgilerine yer verildi. Bilgiler, ülkemizin çok değerli 443 bilim insanının yazmış olduğu ana İç Hastalıkları Kitabı’ndan itina ve çok yoğun bir çaba ile süzülmüştür.

   Kendini güncel tutmak isteyen uzmanlar, asistanlar, yan dal uzmanları, aile hekimleri ve öğrenciler için okuyucu dostu formatta yazılmıştır.
   Editör    :    Prof. Dr. Hulki Meltem SÖNMEZ, Prof. Dr. Gürler İliçin, Prof. Dr. Kadir BİBEROĞLU, Prof. Dr. Gültekin SÜLEYMANLAR, Prof. Dr. Serhat ÜNAL
   Sayfa Sayısı    :    1422
   Baskı Tarihi    :    2017
   Ebat    :    19,5 X 27,5 cm

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776685
   MarkaGüneş Tıp
   Stok DurumuVar
   9789752776685

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.