İleri Egzersiz Fizyolojisi

  Fiyat:
  549,00 TL
  Havale / EFT:
  538,02 TL

  Egzersiz yaşamımın temellerinden ve akademik öğrenim hayatımın vazgeçilmezlerinden olmuştur. Profesyonel basketbol oyunculuğundan başlayan süreçle Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans eğitimimde ilgimin artması ile Yüksek lisans ve Doktora eğitimimin Egzersiz Fizyolojisi ile ilgili konuları ve tezlerimi içermesi bugün 32. yıllık meslek hayatımın en güzel ürünlerinden biri olan bu özel kitabı sizlere sunmaktan gurur duyuyorum.

  Egzersiz, beslenme, ve uyku, sağlık ve uzun ömürlülüğün korunmasında önemli rol oynamaktadır. Egzersiz, enerji tüketimini artırarak, insülin duyarlılığını geliştirerek, kan akışını artırarak, beyin türevli nörotrofik faktör seviyelerini yükselterek ve enflamasyonun azaltılmasını sağlayarak iyi kardiorespiratuar, kardiyovasküler, serebrovasküler ve kassal fitnesın korunmasını başlatır ve destekler.

  Günümüzde artık vücudun temel gereksinimlerinden biri olan hareket; egzersiz ve fiziksel aktivite ile ortaya çıkınca paslanmayan, ağrıdan uzak ve vidaların normal çalışmasını sağlayan anatomik bir denge sergilemektedir. İşte burada bu sistemlerin egzersizle olan ilişkisini klinik örnekler, sporcular ve sağlıklı kişilerdeki farklılıklarını ortaya koyan ve son yıllarda genomikler, farmakoloji ve ergojenik desteklerle bütünleştiren zevkli ve güzel bir kitabın ilk baskısıyla sizlere sunmaktayız.

  Stok Kodu    :    9786059160803
  Sayfa Sayısı    :    385
  Basım Yeri    :    Ankara
  Kapak Türü    :    Ciltli
  Kağıt Türü    :    1. Hamur 90 gr
  Dili    :    Türkçe

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786059160803
  MarkaHipokrat Kitabevi
  Stok DurumuVar
  9786059160803

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.