• Tüm Kategoriler
  • İlken Akademi Adli İdari Hakimlik Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası Çözümlü 7. Baskı İlken Yayınları

   Fiyat:
   126,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30,2) :
   88,00 TL
   Kazancınız 38,00 TL
   Havale / EFT:
   86,24 TL
   İlken Akademi Adli İdari Hakimlik Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası Çözümlü 7. Baskı İlken Yayınları
    
   HÂKİMLİK AKADEMİSİ EĞİTMENLERİNDEN
   ADLİ-İDARİ HÂKİMLİK ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK HAZIRLANMIŞ ÖZGÜN GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR SORU BANKASI (2021 7.Baskı, İLKEN YAYINLARI)

   Adli-İdari Yargı Hâkimlik sınavı içeriğine bakıldığında 30 soruluk kısmın Genel Yetenek-Genel Kültür derslerinden oluştuğunu görmekteyiz. Bu soruların 6’sı Türkçe, 6’sı Matematik, 12’si Tarih ve kalan 6 soru ise Temel Yurttaşlık Bilgisi derslerinden oluşmaktadır.

   Bugüne kadar Hakim/Savcılık sınavlarına hazırlık sürecinde Genel Yetenek-Genel Kültür derslerinde kaynak bulamayan adaylar KPSS ve türevi sınavlara hazırlık kitaplarından çalışmak zorunda kalmaktaydı. Bu durum ise adayın zaman kaybetmesine neden olmaktaydı ki sınava hazırlık sürecinde en kıymetli husus zamandır. İlgili mesleklere hazırlıkta kaliteyi arttırmayı kendimize misyon edindiğimizden siz değerli adayların bu konudaki isteklerine bir cevabımız olarak Genel Yetenek-Genel Kültür Çözümlü Soru Bankamızı hazırlamış bulunuyoruz.

   Söz konusu eser sadece Adli-İdari Yargı Hâkimlik Sınavlarına hazırlanan öğrencilere özel olarak hazırlanmıştır. Son 10 yıldır yapılan Adli-İdari Yargı Hâkimlik sınavları ve konu bazlı ağırlıklar göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan soru bankamız tamamıyla çözümlü ve en önemlisi de konu başlıklarıyla bölümlendirilerek bir nevi konu çalışır gibi soru çözeceğiniz formatta hazırlanmıştır. Böylece vakit kaybı olmaksızın, yeterli bilgiye en pratik yollardan ulaşmanız hedeflenmiştir.

   Akademi Soru Bankası Serisi çerçevesinde çıkarmış olduğumuz soru bankamızda;

   Türkçe dersinden 268 Soru,
   Matematik dersinden 288 soru,
   Tarih dersinden 510 soru,
   Temel Yurttaşlık Bilgisi dersinden 165 soru olmak üzere toplamda 1231 soru bulunmaktadır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056945915
   Markaİlken Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056945915

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.