• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Acil Dahiliye Başar Cander

   İstanbul Tıp Acil Dahiliye Başar Cander
   Görsel 1
   Fiyat:
   315,00 TL
   İndirimli Fiyat (%5,1) :
   299,00 TL
   Kazancınız 16,00 TL
   Havale / EFT:
   293,02 TL
   299.00 www.tercihkitabevi.com
   Tıp ilmi insanlık tarihi boyunca en muteber ilimlerden olmuştur. Çünkü sağlık insanlık açısından hayatın sür-dürülebilirliğinde en önemli köşe taşlarındandır. Sağlıklı bir yaşam en büyük nimetlerden kabul edilmiş ve buna hizmet eden doktorlar da yüzyıllar boyunca toplumda saygın bir yere sahip olmuşlardır. Günümüze gelinceye kadar tıp ilminde büyük gelişmeler olmuş teknolojinin de katkısıyla modern tıp büyük mesafeler kat etmiştir. Giderek artan bilimsel veriler tıp eğitimini giderek daha da zorlaştırmıştır. Sürekli artan ve yenilenen bilgileri takip etmek ve kendini geliştirmek her doktorun mesleğinin önemli bir parçası haline gelmiştir. Bütün bunların temel bir bakış açısı ve bilgi kaynağı üzerine olması binayı sağlamlaştırmak ve ilimleri özümsemek için önemli bir noktadır. Bu yüzden her branşta başvurulması gereken ana kaynaklar çok önem taşımaktadır.

   Dahiliye Artan bir ilimle genişlemiş ve bir çok alana spesifikleşmek zorunda kalmıştır.İşte bu farklı branşların toplandığı ortak nokta Acil Dahiliye olmaktadır. Tüm acil servis başvurularının büyük çoğunluğu acil dahiliye ile ilgilidir. En çok konsültasyon istenen brançların başında  ve acil servislerden en çok hasta dahiliyeye yatar.

   Bu nedenle Acil Dahiliye kitabı, hem dahiliye uzman ve asistanları için hemde Acil tıp uzman, asistanları  ve acilde çalışan diğer hekimler için acil dahiliye konusunda donanımlı bir kaynak kitap olacaktır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059528061
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786059528061

   Ürün Etiketleri

                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                               
                                                                                                                                   
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.