• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Core Gelişimi Bulgan Başar

   İstanbul Tıp Core Gelişimi Bulgan Başar
   Görsel 1
   Fiyat:
   85,00 TL
   Havale / EFT:
   83,30 TL
   85.00 www.tercihkitabevi.com

   Elit düzeydeki sporcular, fitness ve fiziksel kuvvetlerine büyük önem göstermektedir. Onlara yardım edemezsiniz fakat kaslı bacaklarını ve iyi gelişmiş kollarını fark edebilirsiniz. Her ne kadar, güçlü bir golf swing hareketi ya da sert bir hokey vuruşu ile tanınmış olsalar da, en iyi sporcuların ortak bir özelliği vardır; güçlü ve iyi bir kondisyona sahip core.

   Sportif kondisyon alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan National Strength and Conditioning Association (NSCA), size sportif peformansı en üst düzeye çıkarmak için core kuvvetini geliştirmeye yönelik otoriter bir kaynak sunmaktadır. 

   Antreman, kondisyon ve bilim alanında en iyi 17 ismin katkılarıyla, Core Gelişimi, bilim temelli değerlendirme kitleriyle, spora özgü programlarla ve kişiye özgü core programı geliştirmek için uzman tavsiyeleriyle birlikte 73 en etkili egzersizi yayınlamıştır. 

   Basketbol, futbol, amerikan futbolu, golf, beyzbol, tenis- branşınız ne olursa olsun Core Gelişimi sizi başarı elde etmek için doğru ve en güçlü yere götürecektir. 

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059528603
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786059528603

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.