• Tüm Kategoriler
  • Kalp ve Damar Cerrahisi 1-2 Mustafa PAÇ

   Fiyat:
   599,00 TL
   Havale / EFT:
   587,02 TL
   Kargo Bedava
   Bilim tarihçilerinin değerlendirmelerine göre, genel olarak aydınlanma çağından bu yana, yaklaşık her 50 yılda bir, bir önceki dönemin bilimsel verileri ve uygulamaları büyük ölçüde değişime uğramaktadır. Son yarım asır içindeki değişim o kadar büyük bir hız kazanmıştır ki; insanlık tarihinin 2000 yılda yaşadığı gelişmelerden daha fazlası, son 20-25 yıl içerisinde gerçekleşmiş bulunuyor.

   Bu gerçeği, kardiyovasküler bilimler alanında günlük uygulamalarımıza yansıyan şekli ile de yaşamaktayız. Öyle ki; önümüzdeki yaklaşık 10 yıl içinde kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi bilim dallarının uzmanlık eğitimi ve uygulama alanları bakımından " Kardiyovasküler Bilimler" çatısı altında bütünleşmesi kaçınılmaz bir gelişme olarak gözükmektedir. Yeni gelişmelerin hayatımıza sağlıklı bir katkı sağlaması; bu değişimlerin, kanıtlanmış bilgi ve deneyimlerimiz ışığında değerlendirilmesi ve yönlendirilmesiyle mümkün olabilir. Bu nedenle; kardiyovasküler cerrahların, kanıtlara dayalı bilgi ve uygulamalar yanında, minimal invaziv girişimler, intravasküler ve hibrid yaklaşımlar, dolaşım desteği teknolojileri ve yapay kalpler, doku mühendisliği ve bio-organ ve robotik cerrahi konularında da bilgilerini güncelleme ihtiyacı vardır.

   Elinizdeki kitap bu ihtiyaca cevap verebildiği oranda amacına ulaşmış olacaktır, Bu düşüncelerle, kalp damar cerrahisi konusunda kendi dilimizde en kapsamlı kaynaklardan biri olan kitabımızın 2. baskısının özellikle genç meslektaşlarımıza yararlı olmasını umuyor ve diliyoruz.

   ISBN    9789755670799
   Basım Yılı    2013
   Basım Sayısı    2
   Sayfa Sayısı    2189
   Kitap Dili    TÜRKÇE
   Yazar(lar)    Prof. Dr. Mustafa PAÇ Prof. Dr. Atıf AKÇEVİN Doç. Dr. Serap AYKUT AKA Prof. Dr. Suat BÜKET Prof. Dr. Tayyar SARIOĞLU

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789755670799
   MarkaAkademisyen
   Stok DurumuVar
   9789755670799

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.