Kardiyak Rehabiltasyon

  Fiyat:
  549,00 TL
  Havale / EFT:
  538,02 TL

  Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrencilerim ve bu konuya tüm gönül verenler ;

  Dünya'da, son yıllarda kardiyovasküler hastalıklar en önemli iş gücü kaybı ve ölüm nedenlerindendir.Hastalığın önlenmesi, tedavisi ve iyileşmesi aşamalarında Kardiyak rehabilitasyon uygulamalarının önemi gittikçe artmaktadır.

  Kardiyak Rehabilitasyon, kardiyovasküler hastalıkları önlemede, kronik hastalıklara bağlı organ bozukluğu ve işgücü kaybı nedeniyle yakınan hastalarda bireysel olarak günlük yaşam fonksiyonları ve sağlığa bağlı yaşam kalitesini optimal düzeye getirmeyi amaçlayan, bilimsel temele dayalı, sistematik olarak kullanılan uygulamaların bütünüdür.

  Kardiyak rehabilitasyon, konuları çok geniş kapsamlı olup, birçok birimi ilgilendiren ve multidisipliner çalışmayı gerektiren bir süreçtir. Henüz gerçek anlamda tam olarak istenilen düzeyde uygulamaların gerçekleşemediği, hala farklı görüşler ve farklı rehabilitasyon yöntemlerinin uygulandığı bir bilim dalıdır diyebiliriz. Bu nedenle kitapta, bölüm yazarları arasında birtakım görüş farklılıklarının olmasını hoşgörü ile karşılayacağınızı umuyorum.

  Stok Kodu    :    9786059160957
  Sayfa Sayısı    :    452
  Basım Yeri    :    Ankara
  Basım Tarihi    :    2019

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786059160957
  MarkaHipokrat Kitabevi
  Stok DurumuVar
  9786059160957

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.